Уляна Супрун
Уляна Супрун 5 канал

Супрун позивається проти журналіста "1+1": у чому причина

  Читайте по-русски
  Вона зауважила, що динаміка інформаційних атак стосовно роботи міністерства знову набирає обертів

  Сьогодні, 7 травня, виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що подала судовий позов проти журналіста телеканалу "1+1" Олександра Дубінського. Про це йдеться на її сторінці у Facebook.

  "Щойно зареєстрували позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації в Солом’янському суді. Триматиму в курсі щодо перебігу справи", – написала Супрун.

  Посадовець зауважила, що динаміка інформаційних атак стосовно роботи міністерства знову набирає обертів. Ледь встигають спростовувати фейки, які розповсюджують опоненти змін.

  "Минулого тижня мене звинуватили в тому, що "під виглядом реформ" я займаюся розкраданням і відмиванням бюджетних коштів. Автор цих матеріалів Олександр Дубінський. Особа, яка не здатна надати доказів стосовно своїх же звинувачень, але не соромиться ними розкидуватись. І робить це майже індустріальними темпами. Тому його матеріали схильні вважати замовними", – пояснила в.о. міністра.

  Уляна Супрун наголосила: "Це той жанр фейків, що не містить справжніх доказів чи документів, перекручує цифри та містить багато необґрунтованої брехні. Саме відвертої та небезпечної брехні, а не перекручування інформації".

  "У своїх матеріалах стосовно мене та міністерства Олександр видає свої судження за факти або створює навколо реальних подій брехливий контекст. Свою брехню він підкріплює або фейковими документами без деталей і коректного посилання на нормативні акти, або документами, які не підкріплюють суть озвучених звинувачень. Кожен з матеріалів — хрестоматійний приклад інструментів пропаганди та маніпуляцій", – зазначила очільниця МОЗ.

  У дописі йдеться, що на Олександра щонайменше чотири рази подавали позови до суду. Всі справи стосуються спростування інформації, недостовірної інформації, надання доказів та захисту ділової репутації.

  "Отримала багато повідомлень і коментарів, щодо необхідності подавати в суд також. Вирішила протестувати такий інструмент захисту правди, оскільки, як ми бачимо, від спростування фейків – тенденція щодо їхньої появи не зменшується", – підсумувала Супрун.

   

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура викликала Ситника на допит: що відомо
  Наступний матеріал
  Обрали голову антикорупційного суду
  Loading...

  У суді заявили про цілу серію справ щодо Супрун та призначили нового суддю у справі про її відсторонення

  Позов проти Супрун подав ще один нардеп-радикал – ЗМІ

  Суддя у "справі Супрун" заявив про самовідвід

  МОЗ: "Справа Супрун" – це така собі увертюра до наступних атак

  "Мосійчук проти Супрун": розбираємося в юридичних колізіях справи

  Розблокування роботи МОЗ: суд ухвалив рішення у "справі Супрун"