Уляна Супрун
Уляна Супрун 5 канал

Опоненти скоригували підозри: Супрун розповіла, як просувається судовий процес проти неї

Читайте по-русски
За словами чільниці МОЗ, вона не надто переймається судовим процесом, а продовжує виконувати покладені обов'язки

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун пояснила, на якому етапі нині перебуває судовий процес проти неї і чому наразі помітне таке "затишшя" в інформаційному просторі.

"Суддя взяв відвід – тоді справу передали до іншої судді. Вона переглядає справу. Було одне слухання, на якому вона поставила кілька запитань, подали ще додаткові докази. Вона розглядає справу. Слухання перенесли на 15 квітня", – повідомила чільниця МОЗ. 

Вона також підтвердила: позивачі дещо змінили у своїх претензіях, утім, детальніше про це міністр не розповіла.

"Сторона заявника справді скоригувала певні речі – підозри. Вони вимагають винесення рішення наприкінці, але я думаю, що все це мине, тому що з боку позивача немає жодних доказів, що немає компетенції (в Уляни Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я – ред.)", – зазначає Супрун.

Разом із тим, посадовиця додає: не переймається цим судовим процесом, а продовжує виконувати покладені на неї обов'язки та реформувати медичну систему в Україні. 

"Я, насправді, дуже спокійно ставлюся до цього. Мій адвокат ходить до суду, і Мін'юст як третя сторона представляє Кабінет Міністрів. Я думаю, ми маємо відійти від політизації чогось, і нехай суд працює", – зауважила голова відомства. 

Більше подробиць дізнайтеся у відео: 

Як повідомляв 5.UA, на початку лютого Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я. 14 лютого Окружний адмінсуд столиці скасував свою ж ухвалу, яка блокувала роботу МОЗ. 

15 лютого під час слухання справи за позовом нардепа-радикала Ігоря Мосійчука проти Уляни Супрун по суті, суддя заявив про самовідвід

Попередній матеріал
В кімнату львівського гуртожитку прийшло 23 запрошення: чи законна реєстрація стількох осіб на 11-ти кв. метрах
Наступний матеріал
Для підозрюваного у вбивстві патрульних екс-торнадівця просять довічне – подробиці засідання суду
Loading...