Уляна Супрун
Уляна Супрун 5 канал

Розблокування роботи МОЗ: суд ухвалив рішення у "справі Супрун"

Ухвалу в резонансній справі виніс суддя Сергій Каракашьян

У четвер, 14 лютого, Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення у "справі Супрун". Йшлося про вимогу скасувати відсторонення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун й розблокувати роботи МОЗ. 

Заслухавши сторони, суддя скасував попереднє рішення столичної Феміди, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Про це повідомляє "5 канал". 

Ухвалу в резонансній справі виніс суддя Сергій Каракашьян.

"Фактично, суддя скасував заходи забезпечення позову. Причина скасування – це його самостійне рішення. Не були взяті доводи відповідача, третьої особи (з Кабінету Міністрів – ред.). Суд аргументував, чому він не приймає це до уваги, однак з власної ініціативи він скасував – оскільки Кабінет Міністрів учора врегулював це питання", – прокоментував рішення суддя-речник Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін.

Тобто, суддя виніс рішення, яке сам назвав "формальним", адже фактично обов'язки в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун було повернуто напередодні постановою Кабміну. 

"На даний момент ухвали про забезпечення позову, яка була винесена 5 лютого, немає. Фактично, Уляна Супрун здійснює весь обсяг повноважень, які їй делеговані вчорашнім розпорядженням. Вона є в.о. міністра. Важливо: вчорашнє розпорядження повністю ідентичне тій ухвалі, яка була прийнята судом. Таким чином, Кабінет Міністрів врегулював це питання і перевів у правову площину, що він мав зробити вже давно", – додав Санін.

Відео з судового засідання дивіться нижче: 

Як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

При цьому Кабінет Міністрів України підтримав очільницю МОЗ і закликав суд розблокувати роботу міністерства й зняти встановлені для в.о. міністра обмеження. 

Попередній матеріал
Суддя оголошує рішення у "справі Супрун" – відео
Наступний матеріал
Справу "Савченко-Рубана" винесуть на суд присяжних – прокурор
Loading...