Уляна Супрун
Уляна Супрун 5 канал

Кабмін знайшов спосіб, як частково повернути Супрун її обов'язки

Першому заступникові Уляни Супрун доручено забезпечити виконання обов'язків глави МОЗ, окрім виняткових повноважень міністра як члена уряду

Схоже, робота Міністерства охорони здоров'я буде розблокована. Поки суддя Окружного суду вже два дні сидить в нарадчій кімнаті, уряд вирішив частково повернути Уляні Супрун її обов'язки.

На сайті Кабміну пояснено як саме. Отже, допоки все не повернеться до нормального стану, першому заступникові Уляни Супрун доручено забезпечити виконання обов'язків міністра охорони здоров'я, окрім виняткових повноважень міністра як члена Кабміну.

Нагадаємо, зранку і Супрун, і представники суду зробили заяви для преси. Представники Феміди запевняли, що Супрун ніщо не заважає виконувати функції керівника МОЗ. Заборон є тільки дві.

"Та ухвала поширюється виключно на дві підстави. Перша підстава – це неможливість участі і представлення безпосередньо в Кабінеті Міністрів під час проведення засідань. І друге – це визначення стратегічного напрямку міністерства. Весь інший обсяг повноважень, які були їй делеговані, як першому заступнику міністра, він зберігається", – пояснив суддя-речник Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін.

І от надвечір зроблено крок Уряду. Суддя з нарадчої кімнати так і не вийшов.

"Робота міністерства заблокована вже більше тижня,але пацієнти, які потребують ліків або операції, які можна робити закордоном, вони не можуть чекати, коли Окружний адміністративний суд міста Києва наважиться оголосити своє рішення", – наголосила Супрун.

Попередній матеріал
США в ООН: Виведення військ РФ – єдиний шлях розв'язання конфлікту в Україні
Наступний матеріал
Два десантні "Кентаври" відправлять охороняти Азовське море
Loading...

"Настав час захистити зміни": Гройсман відреагував на рішення суду щодо Супрун

Брифінг керівництва МОЗ під будівлею Окружного адміністративного суду Києва – відео

Супрун зустріли вигуками "Уляна", Мосійчука – "Ганьба": подробиці судового засідання у справі глави МОЗ

У Мін'юсті вимагають скасувати відсторонення Супрун і розблокувати роботу МОЗ

"Уляна має залишитися на своєму місці": що нині відбувається під будівлею суду щодо справи Супрун

"Манту мочити можна, а Супрун – ні": хто торпедував паростки медреформи – відео