Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

"Настав час захистити зміни": Гройсман відреагував на рішення суду щодо Супрун

  За словами віце-прем'єр-міністра України, суд може ухвалювати будь-які рішення, але остаточне – ухвалює Кабмін

  Уряд України висловив занепокоєння щодо рішення Окружного адміністративного суду Києва про винесення тимчасової заборони Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

  Інформацію з заявою опублікував у своєму Facebook голова Кабміну Володимир Гройсман.

  "Щодо ситуації з Уляною Супрун. Не можна допустити зупинки реформи медичної галузі і повернення в неї корупції. Ми розпочали зміни. Настав час їх захистити, щоб українці отримували якісні медичні послуги!" – заявив Гройсман.

  У зверненні уряду зазначається, що "Міністерством охорони здоров'я, за підтримки Уряду України, розпочато впровадження в галузі змін, які потрібно було розпочинати вже давно".

  "Сьогодні всі ці зусилля ставляться під сумнів і робиться все для того, щоб повернути у галузь ті підходи, які і стали причинами сьогоднішніх проблем. Тому ми вкрай занепокоєні сьогоднішнім рішенням Окружного адміністративного суду Києва щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків. Це рішення буде оскаржено у встановленому законом порядку, і ми будемо добиватися його скасування у встановленому законом порядку", – наголошується в заяві Кабміну.

  Також раніше віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що підтримує діяльність Уляни Супрун на посаді виконуючого обов‘язки міністра охорони здоров‘я і не бачить юридичних підстав для її відсторонення. Про це він написав у Facebook.

  За його словами, він підтримує також напрямки реформування системи охорони здоров‘я, що здійснює зараз уряд та команда Міністерства охорони здоров'я.

  Розенко наголосив, що Супрун була призначена на свою посаду у повній відповідності до чинного законодавства України.

  "Не бачу жодних юридичних підстав для відсторонення її від посади в.о. міністра. Бачу лише наміри старої корумповано-мафіозної системи здійснити спробу повернути корупційні схеми в систему охорони здоров‘я!" – заявив віце-прем'єр-міністр.

  "Але... Реваншу не буде! Адже справа не в персоналіях, а в принципах діяльності нинішнього складу уряду", – додав посадовець.

  У коментарі телеканалу "112.Україна" Розенко додав, що суд може ухвалювати будь-які рішення, але остаточне рішення ухвалює Кабмін. При цьому він наголосив, що уряд буде оскаржувати це рішення і зробить це якнайшвидше.

  Нагадаємо, МОЗ проводить консультації з юристами щодо позбавлення Окружним адмінсудом Києва в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун повноважень очільниці відомства.

  Раніше Супрун повідомляла, що Окружний адміністративний суд Києва 15 лютого 2019 року розглядатиме позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності в неї повноважень на виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

  Попередній матеріал
  Журналіст поставив вісім запитань активістам, які захищають Зураба Аласанію
  Наступний матеріал
  Реакція США на позбавлення повноважень в.о. міністра Уляни Супрун
  Loading...

  Суд заборонив Супрун виконувати обов'язки міністра – як відреагували в МОЗ

  Супрун пояснила, як людині загрожують бутерброди

  Супрун підтримала узаконення медичного канабісу в Україні і закликала підписати петицію

  Кабмін повертає старі норми споживання газу – й обіцяє всім лічильники

  Супрун прокоментувала ймовірність оголошення епідемії кору

  МОЗ заборонятиме ліки, які часто повертатимуть до аптек – Супрун