Прес-служба Генштабу ЗСУ

Два десантні "Кентаври" відправлять охороняти Азовське море

  Крім того, до вже наявних збираються додати ще один малий броньований артилерійський катер

  Із 2019 року Азовське море охоронятимуть два десантні катери "Кентаври".

  Про це заявив заступник начальника головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ В'ячеслав Дем'яненко, повідомляє "Укрінформ".

  За інформацією Дем'яненка, нові катери "Кентаври" приєднаються до шести малих броньованих артилерійських катерів. Крім того, до вже наявних збираються додати ще один малий броньований артилерійський катер.

  Дем'яненко зазначає, що зараз триває розробка технічного проекту ракетного катера типу "Лань", який оснащений ракетним комплексом "Нептун". Також у рамках міжнародної допомоги у військовій сфері США передали Україні два патрульні катери типу Island.

  За його інформацією, управління бригад надводних кораблів переформували у дивізіони надводних кораблів, а дивізіони кораблів охорони і забезпечення – у дивізіони кораблів охорони рейду. Також було сформовано дивізіон та ланку суден забезпечення, які виконуватимуть завдання із забезпечення функціонування корабельного складу.

  В Україні на озброєння прийняли 16 зразків та допустили до експлуатації 32 зразки озброєння та військової техніки (ОВТ), поставили до військ близько 8 тисяч одиниць нового або модернізованого озброєння та близько 500 тисяч одиниць боєприпасів. Від США було прийнято 5 радіолокаційних станцій контрбатарейної боротьби та 2 тис. 500 приладів нічного бачення.

  Попередній матеріал
  Кабмін знайшов спосіб, як частково повернути Супрун її обов'язки
  Наступний матеріал
  На одному зі столичних ринків гасили пожежу
  Loading...

  Для охорони і оборони: в "Кузні на Рибальському" розпочали роботу над "Кентаврами" для ВМС – включення

  ВМСУ отримають нові ракетні катери "Лань-ЛК" вже у 2021 році – ЗМІ

  Ми не дамо Росії витіснити Україну з Причорномор’я, не допустимо окупації Азовського моря – Президент

  На Донбасі зник український військовий

  Чотирилапий друг і "Банан": як армійці ЗСУ на передовій ремонтують техніку на імпровізованому СТО – репортаж з передової

  Під обстрілами по бездоріжжю: як військові водії доставляють провізію побратимам на передову – репортаж