Катер-перехоплювач морської охорони
Катер-перехоплювач морської охорони 5 канал

Негода вносить корективи: як морська охорона несе службу в Азовському морі

Із настанням морозів Маріупольський загін несе службу в посиленому режимі – допомагає в цьому новий катер-перехоплювач

Складні погодні умови випробовують на стійкість маріупольський загін морської охорони. Морські кордони держави боронять в умовах обмеженої видимості. Прикордонники перейшли на посилений режим несення служби. Про ситуацію в акваторії Азовського моря – далі.

Щоб уникнути накопичення уламків криги, прикордонники ломом ламають лід навколо сторожового катера морської охорони. Адже рухлива крига здатна пошкодити будь-яку конструкцію: "Ми щоденно проводимо обколку катера, щоб його не затиснуло кригою".

Щоб розбити лід та прокласти шлях сторожовому катеру, під час патрулювання прикордонників супроводжує буксир. Із настанням морозів морська охорона несе службу в посиленому режимі.

"Погіршення видимості призводить до того, що доводиться посилювати сигнальну спостережну вахту. Видимість падає до 1-2 кабельтових, дуже складні умови заходу і пошуку противника", – каже командир катера морської охорони Василь Дмитрук.

Прес-офіцер Маріупольського прикордонного загону морської охорони Артем Поляков звітує: "Ситуація в Азовському морі залишається напруженою. Російська Федерація нарощує свою присутність, збільшуючи кількість корабельно-катерного складу, як прикордонної служби ФСБ РФ, так і військово-морських сил".

Прикордонники Маріупольського загону морської охорони отримали новий модернізований катер-перехоплювач. Він призначений і для патрулювання, і для перевезення людей та малогабаритних вантажів.

"Катер спроектований відповідно до потреб оптимального забезпечення несення служби персоналом морської охорони, з урахуванням попереднього досвіду. Корпус катеру збільшено майже на 2 м. Його облаштовано більш потужними двигунами. На ходових випробуваннях вони показали 45 вузлів, що понад 80 км/год", – розповідають у прес-службі загону.

Прикордонники запевняють: попри погіршення погодних умов вони контролюють морські кордони держави та готові у будь-який час дати відсіч агресії Російської Федерації.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
Анатолія Гриценка офіційно висунули кандидатом у Президенти
Наступний матеріал
Вибух на шахті Дніпропетровщини: що розповіли гірники "Героїв космосу"
Loading...

Мокрий сніг з ожеледицею: де в Україні потеплішає

"Люди залишали автівки і йшли пішки": наслідки потужних заметів на Дніпропетровщині та Запоріжжі

На трасах Донеччини ускладнився рух транспорту через замети

В одному з регіонів України через негоду обмежили рух маршруток та вантажівок

Ожеледиця, снігопади та шквальний вітер: кілька регіонів України накриє негода

Негода на Закарпатті: внаслідок падіння дерев знеструмлено 35 сіл