Гео Лерос
Гео Лерос 5 канал

Старі схеми: Гео Лерос приніс до НАБУ докази столичної корупції, зокрема за участі нардепа Тищенка – включення

Читайте по-русски
До рук народного депутата, за його словами, потрапили, зокрема, дані про Дениса Комарницького – політика часів міського голови Черновецького

Гео Лерос – народний депутат від партії "Слуга народу" – прийшов до Національного антикорупційного бюро України. Як пояснив журналістам, приніс до бюро "докази столичної корупції".

До рук народного депутата, за його словами, потрапили, зокрема, дані про Дениса Комарницького – політика часів міського голови Черновецького, якого він звинувачує у зв'язках із чинним нардепом Миколою Тищенком. Гео Лерос каже, що вони мають стосунок до масштабної корупції у столиці. Після брифінгу Гео Лерос рушив із доказами на флешці до НАБУ. Додав, що найближчим часом його викличуть до відомства на допит щодо цих доказів.

"У моєму розпорядженні опинилася, ймовірно, копія комп'ютера Дениса Комарницького. На цій флешці повністю всі докази того, що я сказав, схеми міста Києва, як розподіляються ці гроші, кому заходять вони. Які компанії несуть відповідальність, хто з ключових чиновників відповідає за подібні схеми, і хто в підсумку буде нести відповідальність. Це десятки компаній, це десятки топчиновників, це величезні багатомільярдні бюджети, які заходили в місто Київ", – розповів Лерос.

Нагадуємо, у в. о. міністра енергетики Ольги Буславець – прямий конфлікт інтересів, оскільки дбає про працевлаштування свого сина. Заявив народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос та подав до Нацагентства з питань запобігання корупції заяву про корупційний злочин.

Попередній матеріал
"Такий міністр – велика біда для української культури": чим відомий та невідомий депутат Олександр Ткаченко
Наступний матеріал
Справа Шеремета: у поліції заперечують, що змінювали схему маршруту підозрюваних
Loading...

Кадрові зміни, майбутній звіт Авакова, кандидати в міські голови Києва: що відбувалося на засіданні "Слуг народу" – включення

"Російські лапті Разумкову" та збір підписів за відставку Авакова: як пройшов парламентський день у Раді

"Слуги народу" збираються на засідання в КВЦ "Парковий": про що говоритимуть – включення

19 мільйонерів зі "Слуги народу" отримують компенсацію з бюджету за оренду житла – КВУ

Для "СН" вибори в Києві будуть вітриною і відображенням виборів у всій країні – Тізенгаузен

"Це допомога Путіну і його окупації": у "ЄС" відреагували на заяву Разумкова про зміни до мовного закону