Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко 5 канал

Кадрові зміни, майбутній звіт Авакова, кандидати в міські голови Києва: що відбувалося на засіданні "Слуг народу" – включення

Читайте по-русски
Сьогодні у порядку денному питання звільнення чільника МВС не було

Телевізійника Олександра Ткаченка – на посаду міністра культури. А Ольгу Стефанишину – тезку нардепки від "Голосу" – у віцепрем'єри. Такі кадрові рішення запропонувала фракція "Слуг народу" на засіданні. Збиралися у виставковому центрі "Парковий". Про ці та інші призначення розказала кореспондентка "5 каналу" Ірина Саєвич.

Потенційний міністр культури Олександр Ткаченко розповів, що на засіданні фракції за його кандидатуру проголосували майже одноголосно. Спершу має бути подання, розгляд в комітеті та голосування.

Замість Ткаченка в комітеті з гуманітарної політики, який він зараз очолює, може бути нардеп від "слуг" Микита Потураєв. Кандидатуру запропонував сам Ткаченко.

"У нас була дуже ефективна співпраця як з колишнім міністром, так і з нинішньою виконувачкою обов'язків. Два останні місяці ми працювали у щоденному контакті. Те, що нам потрібно зараз прийняти, ті закони, які будуть у другому читанні – 3377 щодо підтримки культури та креативних індустрій і виділення коштів", – заявив Ткаченко.

Питань кадрових було чимало. Сьогодні у порядку денному питання звільнення Арсена Авакова не було. Утім, "слуги" запросили Авакова виступити на годині питань до уряду.

"Слуги" мали розглянути кандидатури на посади міністрів освіти та екології. Голосування не відбулося. Кандидатів не називають.

Віцепрем'єр Вадим Пристайко може стати послом у Лондон. Замість нього віцепрем'єром з євроінтеграції пропонують Ольгу Стефанишину. Її кандидатуру висунули прем'єр та президент.

Водночас, як повідомляє "Укрінформ", голова Верховної Ради Дмитро Разумков не виключає ухвалення парламентом цього тижня рішень щодо призначення міністрів на вакантні посади.

"Є вакантні посади і віцепрем'єрів, є вакантна посада міністра культури, міністра освіти, міністра екології. Станом на сьогодні, я думаю, що можливі деякі кадрові рішення на цьому тижні. Подивимось, щонайменше, по одному з міністерств", – заявив Разумков.
Він уточнив, що вакантною також залишається посада першого віцепрем'єр-міністра.

Порушили й питання праймеріз на міського голову Києва. Наразі кандидатури від "слуг" немає.

Попереднього, стати міськими головами Києва хочуть стати Олександр Дубинський, Микола Тищенко, Олександр Качура.

"Коли це буде, я не можу вам сказати. Можливо, тоді, коли буде і партійна конференція. Але до цього ми повинні знати, коли це буде і які умови праймеріз. Тому що умови досі не озвучені. Ми з Олександром Дубинським домовилися вже розпочати процес і провести публічні дебати на одному з інформаційних каналів", – заявив Олександр Качура.

Докладніше – дивіться у включенні кореспондентки "5 каналу".

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня, фракція "Слуги Народу" зібралася на засідання. Воно розпочалося традиційно у виставковому центрі "Парковий".

Попередній матеріал
Степанов каже, що йому "заважають" працювати ЗМІ та попередники – міністру відповіли з екскоманди МОЗ
Наступний матеріал
У Києві за добу камери зафіксували майже 36 тис. порушень – радник голови МВС
Loading...

"Слуги народу" збираються на засідання в КВЦ "Парковий": про що говоритимуть – включення

Нам не вистачає антипода Портнова, який би стояв на проукраїнській позиції і смикав "слуг" та "ОПЗЖ" – Магда

"Слуги" звернулися до Шмигаля через поїздку Яценюка на Буковину разом із членами уряду – в чому причина

У "Слузі народу" сподіваються відновити пленарні засідання Ради з 2 червня – подробиці

Це влізання ще далі головою у петлю – Климпуш-Цинцадзе про створення ТСК через "плівки Деркача"

Зеленський підписав "анти-Коломойський" закон – подробиці