Максим Степанов
Максим Степанов 5 канал

Степанов каже, що йому "заважають" працювати ЗМІ та попередники – міністру відповіли з екскоманди МОЗ

Читайте по-русски
У колишній команді міністерства заявляють, що нинішній міністр – людина, "яка в своїй роботі суперечить принципам європейської прозорої політики" і готові ініціювати його відставку

Про тиск на відомство з боку медіа та попередників заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Степанов переконаний, що колишня команда 5 років тому припустилася помилок, коли розробляла та впроваджувала медичну реформу.

Міністр скаржиться, що тепер "вимушений працювати "коректором".

Зокрема, Максим Степанов повідомив, що МОЗ має спільне бачення з президентом і прем'єр-міністром, як розв'язати проблеми, а його завдання – "отримання українцями якісної та доступної медичної допомоги".

Тим часом Ольга Стефанишина, яка була заступницею голови МОЗ в команді Уляни Супрун, а зараз працює депутатом у парламенті від "Голосу", назвала Степанова людиною, "яка в своїй роботі суперечить принципам європейської прозорої політики".

"Як потенційний віцепрем’єр з євроінтеграції не можу допустити, щоб МОЗ очолювала людина, яка в своїй роботі суперечить принципам європейської прозорої політики. Тому ініціюю відставку Максима Степанова у перший же день роботи!" – написала Стефанишина після того, як стало відомо, що на засіданні "Слуг народу" погодили її кандидатуру на посаду віцепрем'єра з євроінтеграції.

Нагадаємо, в етері програми "Рандеву" на "5 каналі" Стефанишина розповідала, що якби Супрун лишили на посаді міністра, основна частина медичної реформи була би успішно завершена до кінця 2020 року. Також вона прокоментувала призначення на посаду голови МОЗ Максима Степанова.

Як повідомляв 5.UA, із 1 квітня в Україні стартував другий етап медичної реформи. Заклади охорони здоров’я, які надають спеціалізовану або вузькоспеціалізовану медичну допомогу, повинні працювати за принципом "гроші за пацієнтом". Водночас Міністерство охорони здоров’я підготувало постанову, якою планує повернутися до старих методів фінансування системи охорони здоров'я. При цьому очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що уряд не збирається згортати медичну реформу.

Попередній матеріал
Помер видатний український композитор Мирослав Скорик: коли прощатимуться з маестро
Наступний матеріал
Кадрові зміни, майбутній звіт Авакова, кандидати в міські голови Києва: що відбувалося на засіданні "Слуг народу" – включення
Loading...

Степанов: Надбавку у 300% в повному обсязі за березень лікарям виплатила лише одна область

Другий етап медреформи: брифінг за участі Степанова, Радуцького та Ляшка

Новий керівник МОЗ назвав пріоритети в своїй роботі