Ткаченко і Потураєв
Ткаченко і Потураєв 5 канал

Ткаченко повідомив, чим найперше займеться, якщо стане міністром культури

Читайте по-русски
Напередодні кандидатуру Олександра Ткаченка запропонували на засіданні фракції "Слуга народу"

Економічне питання є найголовнішим у планах народного депутата від партії "Слуга народу" Олександра Ткаченка, якщо він очолить Міністерство культури. Про це парламентар повідомив журналістам, перед початком засідання у Верховній Раді.

Каже: треба поставити галузь "на ноги" після економічної кризи. Напередодні кандидатуру Олександра Ткаченка запропонували на засіданні фракції "Слуга народу".

"Найголовніше для нас питання – це питання виживання і можливість поставити культуру і культурні індустрії на ноги через кризу економічну, викликану коронавірусом. Щойно я розмовляв, обленерго починають відключати музеї за копійчані борги. Це ненормально і очевидно, що це на порядку денному в першу чергу. Якщо вирішимо це питання, то будемо потім говорити і про наступні кроки. Безперечно, речі, які пов'язані із завершенням реформування цієї галузі, в тому числі, створенням інституціональних агентств", – розповів Ткаченко.

"Ми багато років один одного знаємо, маємо спільні погляди на всі, ну майже всі питання розвитку медіаіндустрії, і зараз маємо спільні погляди на те, що відбувається в галузі культури", – сказав депутат "слуг" Микита Потураєв.

Нагадаємо, 1 червня фракція "Слуга народу" зібралася на засідання. Воно розпочалося традиційно у виставковому центрі "Парковий".

Попередній матеріал
"Це відповідальність кожного з нас": депутат зі "Слуги народу" виступив за звільнення Авакова – включення
Наступний матеріал
Грюкали ложками, танцювали та співали: працівники ресторанів прийшли на мітинг під Кабмін – включення
Loading...

У заповідній зоні, відведеній Києвом під спорткомплекс, стоїть незадекларований маєток "слуги" Ткаченка – Бігус

"У заповідній зоні Києва знайшли незадекларовану віллу нардепа від "Слуги народу" Ткаченка" – блогер (оновлено)

Колишній гендиректор "1+1" підтвердив, що претендує на посаду голови КМДА