polradio.pl

Стало відомо, скільки українців працює у Польщі

  Читайте по-русски
  Пересічний працівник з України чи Білорусі працює в Польщі близько семи місяців

  Заступник директора Департаменту економічного аналізу Національного банку Польщі Яцек Котловський повідомив, що у Польщі працюють понад 1 млн мігрантів, в їх числі близько 900 000 українців, передає "Ліга.нет".

  "Напруга на ринку праці значною мірою пом'якшується завдяки напливу іммігрантів... Зараз це близько 900 000 українських іммігрантів. Крім того, це також іммігранти з інших країн, зокрема з Білорусі", – сказав він.

  Слід зазначити, що Нацбанку Польщі вдалося підрахувати кількість трудових мігрантів на підставі виданих робочих віз, карт поляка, дозволів на тимчасове або постійне проживання в Польщі, довідок роботодавців щодо працевлаштування іноземців, а також кількості офіційно застрахованих іноземців.

  З урахуванням тимчасового характеру роботи трудових мігрантів з України і Білорусі в Нацбанку Польщі вважають, що пересічний працівник з України чи Білорусі працює в Польщі близько семи місяців.

  Раніше економісти банку Citi Handlowy повідомили, яким є внесок іммігрантів, зокрема українців, у зростання ВВП Польщі протягом останніх п'яти років.

   

  Попередній матеріал
  Тепер розмінування: біля Петрівського стартував другий етап розведення військ – пресцентр ООС
  Наступний матеріал
  "Хотіли по нас, а пройшлися по футболках": як окупанти порушують перемир'я біля Новотошківського – репортаж
  Loading...

  Чехія збільшила квоти прийому робітників з України – подробиці

  Заробітчани отримають субсидії після декларування власних статків – Рева

  Ринок праці в Україні відкритий – чому це тривожний дзвоник для бізнесу