Заробітчани
Заробітчани Postupi.online

Чехія збільшила квоти прийому робітників з України – подробиці

  Читайте по-русски
  Місцеві роботодавці найбільше зацікавлені в робочій силі з України через мовну та культурну близькість

  Уряд Чехії 26 серпня змінив квоти з прийому кваліфікованих працівників з України та низки інших країн, повідомляє місцеве видання Ceske Noviny.

  Згідно з рішенням, з вересня кількість програм з працевлаштування знизиться з шести до трьох – для кваліфікованих, висококваліфікованих працівників, а також вчених і дослідників в ключових секторах. Зараз є також програми для низькокваліфікованого персоналу і для працівників із середнім рівнем кваліфікації. З вересня їх не буде.

  Згідно з рішенням уряду, з вересня вона поступово збільшиться з 19 600 осіб до 40 тисяч. Квота для вихідців із Сербії і Чорногорії становитиме 2000 осіб, з Філіппін, Монголії і Молдови – по 1000, з Індії – 600, з Казахстану – 300.

  За даними міністерства внутрішніх справ Чехії, роботодавці найбільше зацікавлені в робочій силі з України через мовну та культурну близькість. Квота кілька разів збільшувалася.

  Radio Praha зазначає, що в Чехії на іноземців припадає майже 11% робочої сили, незважаючи на те, що вони становлять лише 5% населення. За даними міністерства праці Чехії, в червні рівень безробіття знизився до 2,6% – найнижчого рівня за 22 роки.

  Раніше економісти банку Citi Handlowy повідомили, яким є внесок іммігрантів, зокрема українців, у зростання ВВП Польщі протягом останніх п'яти років.

  Попередній матеріал
  Світовий банк виділив Україні $200 млн на розвиток сільського господарства
  Наступний матеріал
  Офіс Трюдо: Питання України було серед ключових на саміті G7
  Loading...