Заробітчани
Заробітчани відкриті джерела

Завдяки українцям у Польщі зросла економіка – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Наразі кадровики прогнозують зростання браку робочої сили

  Економісти банку Citi Handlowy повідомили, що внесок іммігрантів, зокрема українців, у зростання ВВП Польщі становив у середньому 0,3-0,9% на рік протягом останніх п'яти років. Про таке повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Business Insider Polska.

  За словами дослідників, найбільше польська економіка змогла здобути завдяки працівникам з-за кордону у 2017 році – майже 1% зростання.

  "Звичайно, не так, щоб загальна пропозиція робочої сили зросла лише завдяки українцям. Зрештою, відбулося паралельне зниження рівня безробіття та зростання професійної активності поляків. Однак 0,3-0,9% до зростання ВВП на рік дає приплив робітників із України", – йдеться у тексті.

  Проте наразі кадровики прогнозують зростання браку робочої сили й закликають полегшити правила працевлаштування українців.

  "Ми очікуємо скорочення кількості працівників, які не є з країни-члена ЄС, приблизно на 5-10% у 2020 році", – підраховують експерти.

  Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у Польщі не хочуть бачити Путіна на заходах до 80-х роковин початку Другої світової.

  Попередній матеріал
  Суд заблокував 18 українських новинних сайтів – подробиці
  Наступний матеріал
  "Президент" невизнаного Придністров'я перетинав кордон за українським паспортом

  Польща хоче ввести в ООН посаду спецпредставника по Україні

  Вибори до Ради: як українці голосували в Польщі – включення з Кракова

  "Він застосовує такі ж методи": у Польщі не хочуть бачити Путіна на 80-річчі початку Другої світової

  Данія надала перший дозвіл трубопроводу Baltic Pipe, за рахунок якого Польща має намір зменшити залежність від "Газпрому"

  У Краматорську загинув спостерігач ОБСЄ – посольство Польщі

  "Ледь не спалив": як гетьман України Сагайдачний мало не стер Москву з мапи світу