Варшава
Варшава pixabay.com

Частка українців серед власників нерухомості в Польщі збільшилася

  Читайте по-русски
  Минулого року іноземці придбали 7043 квартир загальною площею 426 200 кв. м. – це на 43% більше за кількістю і на 40% більше за площею, ніж на два роки раніше

  У зв'язку з високими стандартами і низькими цінами на нерухомість у Польщі, її все більше купують іноземці, насамперед українці. Про це повідомляє "Радіо Польща".

  За даними Міністерства внутрішніх справ Польщі, минулого року іноземці придбали 7043 квартир загальною площею 426 200 кв. м. За оцінками порталу RynekPierwotny.pl, це на 43% більше за кількістю і на 40% більше за площею, ніж на два роки раніше.

  Експерти кажуть, що це результат поліпшення економічної ситуації в країні.

  Згідно зі звітом компанії Deloitte за 2018 рік, польська нерухомість – одна з найдешевших у Європі. Незважаючи на невисоку ціну, якість не поступається західній. Тому вона приваблива для іноземців як із точки зору інвестицій, так і в якості місця для життя.

  Починаючи з 2016 року, активні на польському ринку нерухомості громадяни України минулого року придбали 110 000 кв. м, що більш ніж удвічі перевищує показник 2017 року (дані RynekPerwotny.pl, липень 2019).

  За українцями йдуть громадяни Німеччини, які купили в Польщі 64 000 кв. м. Але німці купували переважно приміщення під оренду й офіси. Охоче ​​польську нерухомість купують британці, білоруси і французи.

  За даними українського консульства в Польщі, кількість трудових мігрантів з України з 2014 року зросла в п'ять разів: з 300 тисяч до приблизно 1,5 мільйона.

  Попередній матеріал
  Елладська православна церква визнала ПЦУ – Епіфаній
  Наступний матеріал
  На Землі почастішали землетруси – у NASA пояснили причину
  Loading...

  Трансформації системи охорони здоров'я: МОЗ представить зміни, що чекають на пацієнтів і медиків у 2020 році – відео

  Денісова заявила про досягнуті домовленості щодо повернення українських моряків із РФ: "Скоро зустрічатимемо на Батьківщині"

  Верховний суд РФ визнав "законним" вирок українцю Павлу Грибу – подробиці

  Явка в Німеччині: посол України розповів, скільки українців уже прийшли на дільниці

  Голосування українців у світі: включення з Польщі та Литви

  У Грузії суд звільнив українку, яку підозрювали в торгівлі дітьми