Трудова міграція
Трудова міграція 24tv.ua

Через трудову міграцію населення України може сягнути 36 млн осіб – ЗМІ

  Починаючи з березня 2018 року ресурс UkrainianPeopleLeaks нарахував вже понад 900 тис. українців, які виїхали за кордон

  Населення України до 2050 року може скоротитися на 18% і досягти позначки в 36 млн осіб. Такі дані наводить Організація Об'єднаних Націй, передає 112.ua.

  Серед основних факторів виїзду населення називається трудова міграція. Кількість українців, які виїхали за кордон у пошуках роботи приблизно підраховує сайт UkrainianPeopleLeaks.com. Починаючи з березня 2018 року таких людей ресурс нарахував вже понад 900 тис.

  Зі слів директора Фонду Блейзера в Україні Олега Устенка, – такий процес міграції призводитиме до негативних наслідків у соціальних сферах.

  "Якщо емігрують люди, то це означає, що менше податків збирається до державного бюджету. Це означає, що потенційно буде виникати додатковий тиск на бюджетну ситуацію. А це означає, що пенсії в майбутньому платити буде все складніше і складніше. Це означає, що виконувати медичні програми буде все складніше і складніше. І фінансувати науку й освіту теж буде вкрай складно", – зазначив Устенко.

  Експерти зазначають, що окрім високої оплати праці, українців до виїзду за кордон стимулюють й інші фактори. Зокрема, прагнення до розвитку та відчуття безпеки.

  Попередній матеріал
  Завдав збитків на 4 млн: на Київщині судитимуть посадовця служби автомобільних доріг
  Наступний матеріал
  У справі катастрофи Су-27 розглядають 5 версій – директор ДБР назвав їх
  Теги:
  Loading...