Depositphotos

Мін'юст обмежив оформлення права власності

  Використано принцип, коли система просто фізично не дозволить людині зробити навмисну чи ненавмисну помилку

  Міністерство юстиції України на технічному рівні ввело механізм, який не дозволить реєстратору здійснювати реєстраційні дії за межами своєї області. Про це зазначила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, передає прес-служба Міністерства.

  "До Антирейдерської комісії Мін’юсту надходить багато скарг, коли у порушення вимог закону реєстратори вчиняють реєстраційні дії поза межами своєї юрисдикції, тобто поза межами області. Наприклад, реєстратор в Луганській області реєструє об’єкти нерухомості у Києві чи Дніпрі. Так бути не може", – зазначила вона.

  Внаслідок цього на такі дії Мін'юст реагував шляхом відключення реєстраторам доступу до реєстрів, але такі заходи мали незначний ефект, оскільки несумлінні реєстратори все одно продовжували порушувати цю норму закону, хтось, роблячи це несвідомо, а хтось – спеціально.

  "Ми вирішили використати принцип, коли система просто фізично не дозволить людині зробити навмисну чи ненавмисну помилку. Тобто тепер реєстратор на технічному рівні не зможе здійснити реєстраційну дію не у своїй області, бо, якщо він спробує це зробити, на екрані з’явиться напис "технічна помилка" і натиснути кнопку буде неможливо", – резюмувала Сукманова.

  Як повідомляв 5.UA, Рада ухвалила закон, яким визначила порядок надання житла чи компенсації за нього військовим, які проходили службу у Криму, Севастополі, на Донбасі, що визнані тимчасово окупованими, та продовжують службу у військових формуваннях України.

  Попередній матеріал
  Ситуація з "Укрзалізницею" в останній рік призвела до хаосу – ArcelorMittal
  Наступний матеріал
  Труба розповів, коли Держбюро розслідування відкриє перші провадження

  ЄСПЛ призначив перше засідання за позовом України проти РФ

  "Величезні внески": як Росія проплачує свою участь у ПАРЄ

  Сенат США схвалив збільшення військової допомоги Україні до $250 млн

  Україна у світі: вітчизняні товари отримали власний експортний бренд – відео

  Бабине літо: синоптики обіцяють до +28C

  Співпраця УПА та польської Армії Крайової: атака на місто Грубещів