Межигір'я
Межигір'я Dengi.ua

Мінекології подало касаційну скаргу, щоб повернути Межигір'я у державну власність

Наразі справі лише дали старт. Щоб повернути Межигір’я державі необхідно розробити механізми

Мінекології подало касаційну скаргу, щоб повернути Межигір'я у державну власність. Про це на брифінгу прозвітував міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.  Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу" Олени Бережнюк. 

"Наразі справі лише дали старт. Міністрество екології дало відповідне доручення підготувати касаційну скаргу до свого "дочірнього" підприємства і оскільки це підприємство цю скаргу вже підготувало, вона буде передана до суду", – повідомляє журналіст.

І саме ось це питання зараз намагається вирішити Мінекології. Щоб повернути Межигір’я державі необхідно розробити механізми. На який час затягнеться цей процес у мінекології прогнозувати не беруться, а от варіанти що там має бути після повернення вже розглядають.

"У зв'язку з тим, що Межигір'я стало символом корупції епохи Януковича, рішення повинно бути суспільно-консенсусне. І давайте вже сьогодні думати і дискутувати, що саме там зробити. Звичайно, Міністерство природи воліло би, щоб території природозаповітних об'єктів збільшувалися, і якщо нам вдасться до цього часу створити Національний природний парк "Дніпровсько-Тетерівський", ми можемо розглядати можливість об'єднання цих територій"

Нагадаємо, ця скарга стосується рішення господарського суду міста Києва, яке було прийнято ще у 2007 році. Цим рішенням господарський суд Києва підтвердив, що Межигір'я було передано з державної власності у приватно цілком законно.

Як повідомляв 5.UA, у лютому 2017 року ГПУ арештувала корабель-ресторан у резиденції "Межигір’я". 

Попередній матеріал
Ворог атакує по всій лінії фронту, українські війська ведуть інтенсивний вогонь у відповідь – Лисенко
Наступний матеріал
Під Краматорськом стався вибух на газогоні – два селища залишися без газопостачання та електрики
Loading...