Польща Гданськ мігранти
Польща Гданськ мігранти Depositphotos

Незаконні "вояжі": у Польщі викрили банду, що видавала українцям фальшиві запрошення

  За нелегальне переправлення українців до Польщі та країн ЄС шахраї отримали понад €130 тисяч

  У Польщі затримали чотирьох осіб, яких підозрюють в організації схем із нелегальної міграції українців. Про це повідомляє Польське радіо.

  "Чотирьох осіб, зокрема чиновника із філії Люблінського воєводського управління у місті Замостя, підозрюваних в участі у злочинній групі, котра організовувала громадянам України незаконний перетин кордону з Польщею, затримали працівники Надбужанського відділу Прикордонної служби", – зазначається у повідомленні.

  Як встановили слідчі, протягом 2015-2018 років злочинна група загалом нелегально переправила до Польщі близько 300 осіб. За це шахраї одержали понад 130 тис. євро.

  "Шахрайство полягало в реєстрації для громадян України за гроші запрошень до Польщі (що є підставою для отримання візи) підставними особами", – пояснили тамтешні правоохоронці.

  Наразі у справі затримано чотирьох осіб – це троє поляків та один українець. Їх правоохоронці розшукали в Томашові, Транаватці та Замості (Люблінське воєводство, Польща).

  "Трьом особам прокурор висунув обвинувачення в керуванні, а одній – в участі в організованій злочинній групі, котра займалася незаконною міграцією. Всіх затриманих за клопотанням прокуратури арештовано на три місяці", – повідомив речник коменданта Надбужанського відділу прикордонної служби Даріуш Сєніцький.

  Також польські правоохоронці поточнили: після отримання візи іноземці їхали до інших країн ЄС – Чехії, Словаччини, Литви, Латвії та Франції.

  Загалом у межах провадження обвинувачення в організації незаконної міграції та участі в злочинному угрупованні висунуто 13 особам. Підозрюваними є поляки, українці та німці.

  Попередній матеріал
  Німецький банк видав Україні кредит на більш як 500 млн євро – Мінфін
  Наступний матеріал
  У Львові вдруге не змогли знести стелу Монумента слави – відео
  Loading...