Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Клімкін про "наплив біженців" з України у Польщі: "Це повна нісенітниця"

У вітчизняному МЗС такі заяви не підтверджують

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на заяви польських політиків про нібито масовий наплив біженців з України. Так, очільник відомства Павло Клімкін назвав їх "повною нісенітницею".

"Іноді вони кажуть про українців як про біженців. Це, звичайно, повна нісенітниця, і це всім, звичайно, зрозуміло", – заявив Клімкін на брифінгу під час робочої поїздки до Чернівців.

Дипломат наголосив: українська сторона дискутує з польськими колегами з цього питання.

"Є дуже чітка цифра. Зараз у Польщі перебувають сотні тисяч українців. За два роки (2015-2017) в Польщі офіційно отримали притулок скільки б ви думали? Лише 88 українців. Насправді, ми, українці, ми і рятуємо польську економіку, і одночасно допомагаємо конкурентоспроможності польської економіки", - наголосив міністр закордонних справ. 

Нагадаємо, 10 січня цього року прем'єр Польщі Матеуш Моравецький розповів главі Єврокомісії Жан-Клоду Юнкеру про "кількадесят тисяч утікачів від війни в Україні". Загалом у Польщі нарахували більше 1 млн українських трудових мігрантів і кількадесят тисяч – утікачів з Донбасу. І саме цим Варшава пояснює своє небажання приймати мігрантів з півдня. 

Зауважимо, що це не перша подібна заява польського прем'єра. Раніше Україна різко відреагувала на заяву про "десятки тисяч українських біженців у Польщі". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Парад військ у Польщі: як Варшава приймала Полторака – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Навчання – румунською: в українському селі Йорданешти відкрили особливу школу
Наступний матеріал
Бокси в лікарні vs вакцина: чим небезпечний кір та як його виявляють у Києві
Loading...