Україна – Польща
Україна – Польща vremya4e.com

"Кіт у мішку": політолог назвав головну проблему "чорних списків" Польщі

Це питання вирішуватися публічно не буде, переконаний експерт

Проблема "чорних списків" для українців у Польщі полягає у тому, що невідомо хто є в тих списках. Про це в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заявив політолог Петро Олещук.

"Проблема так званих "чорних списків" полягає у тому, що їх ніхто не знає. Тому ми можемо заявити, що вони розширені; можемо заявити, що вони звужені", – зазначив Олещук.

"Наскільки я розумію, за цими списками, буквально кілька людей не були впущені на територію Польщі. І ми не знаємо ні обсягів цих списків, ні конкретних прізвищ. Тому ми повинні розуміти: у будь-якому випадку, якщо це питання буде вирішуватися, то навряд чи воно буде вирішуватися публічно", – переконаний політолог.

Він також додав: важливо пам'ятати, що "є певні проблеми, пов'язані із відносинами на рівні міждержавних взаємин України і Польщі, а є певні внутрішньополітичні проблеми у тій самій Польщі та Україні".

Повну версію розмови дивіться у відео:

Нагадаємо, 13 листопада 2017 року у Польщі заявили, що не збираються оприлюднювати список осіб нон грата. Водночас, у відомстві повідомили, що заборона стосуватиметься осіб, які пропагують антигуманні та антиєвропейські цінності. 

Нині українська сторона пропонує Варшаві скоротити так звані "чорні списки" громадян, яким заборонено в'їзд до Польщі. Зокрема, йдеться про виключення з переліку осіб істориків, представників академічних та наукових кіл України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Чорний список" та історична правда: Як проходила зістріч Порошенка і Дуди у Харкові – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Анджей Дуда
/
Анджей Дуда
/
/

Попередній матеріал
Брифінг Нацполіції щодо результатів розслідування вбивства Ірини Ноздровської – відео
Наступний матеріал
Аброськін про докази у справі вбивства Ноздровської: "На тілі знайдено частки ДНК підозрюваного"
Loading...