5 канал

Справа Януковича: суд вивчає інтерв'ю президента-втікача та вислуховує прохання адвоката

Після дослідження доказів, захисник Януковича знову попросив час на підготовку, щоби захищати свого підзахисного якісно

Оболонський райсуд столиці продовжив розгляд справи державної зради президента-втікача Віктора Януковича. Нині ж на засіданні досліджують докази, зібрані прокуратурою. Деталі знає кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова.

Служителі Феміди знову відхилили прохання адвоката Максима Гераська. Захисник вимагає перенесення засідання, через те що він не встиг ознайомитися з матеріалами справи, а також має зустрітися з Януковичем у Росії. Проте у суді це прохання відхили та перейшли до розгляду доказів. Нині передивлялися відеофрагменти інтерв'ю, які Янукович давав у 2014 році закордонним та російським ЗМІ.

За висновками експертів, розмовляв із журналістами колишній президент за власним бажанням та без стороннього тиску. "Висновком зазначеної експертизи підтверджено, що всі відповіді на запитання, зроблені обвинуваченням – зроблені були свідомо, без ознак тиску на нього з боку будь-яких осіб", – наголосив прокурор Головної військової прокуратури Максим Крим.

Після дослідження доказів, захисник Януковича знову попросив час на підготовку, щоби захищати свого підзахисного якісно. "На цей час, я позбавлений можливості надавати якісь пояснення в судовому розгляді стосовно доказів оскільки. Оскільки не дали потрібного часу для підготовки клопотань, не дали необхідного часу для побачення з клієнтом… Суд обмежив мене в цьому праві. Це є безумовно підставою для скасування рішення в майбутньому. Суд не бажає бачити адвоката, який підготувався, суд бажає бачити формального адвоката", – заявив Герасько.

Нагадаємо, вчора захисник Януковича так само просив суд надати йому час на ознайомлення зі справою. Також просив залишити розглядати справу лише одного прокурора замість двох, адже, на його думку, суд має дотримуватися принципу змагальності сторін.

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Турчинов: За вибухи в Калинівці несе відповідальність і начальник Генштабу ЗСУ
Наступний матеріал
Зустріч Президента України з працівниками освіти - відео
Loading...

Держзрада Януковича: адвокат вимагає профінансувати його поїздку до Ростова

Засідання суду у справі про держзраду Януковича – відео

Суд арештував майно та рахунки екс-чільника МВС Захарченка

Справа розстрілів Майдану: син загиблого провів власне розслідування і зібрав докази

Справа "кримського дезертира" Одинцова: прокурори в суді намагаються довести державну зраду

Справа екс-командира львівського "Беркута" продовжує "буксувати"