Максим Одинцов
Максим Одинцов 5 канал

Справа "кримського дезертира" Одинцова: прокурори в суді намагаються довести державну зраду

Він 14 років прослужив у Збройних силах України, а коли прийшла війна – змінив громадянство

Він проміняв збройні сили України на службу окупантам. А тепер намагається в суді довести, що став жертвою політики. У Дарницькому райсуді столиці прокурори наводили докази того, що Максим Одинцов причетний до державної зради. Зокрема – накази про призначення до лав Збройних сил 2000 року і неявку до передислокованої військової частини після окупації Росією Криму. Продовження – в сюжеті "5 каналу".

Він 14 років прослужив у Збройних силах України, а коли прийшла війна – змінив громадянство. "Я громадянин Російської Федерації. Відповідати, коли і як, не буду", – обвинувачений у державній зраді Максим Одинцов у березні 2014 року не вийшов із Криму разом із побратимами, а залишився на окупованому півострові. Це доводять наведені військовим прокурором документи.

Про те, що Максим Одинцов проходив службу в українському війську, свідчать і послужні списки. Щоправда, прокуратура має лише їхні копії. Оригінали залишилися у захопленій росіянами військовій частині у Феодосії. Цим користується захист – адвокат Валентин Рибін, який, до слова, раніше захищав російських ГРУвців Александрова і Єрофеєва, затриманих в зоні АТО.

"Зачитано листа Управління військової контррозвідки. У листі зазначено, що"вони вбачають ознаки злочину", але це все особисті думки. Зазначено в листі "докладаємо ксерокопію послужного списку Одинцова Максима Євгеновича". Питання: є десь в ксерокопії, хоч один раз, згадка прізвища Одинцова?" – наполягає Рибін.

Підтвердити, що Одинцов служив у Збройних силах України і не був законно звільнений, можуть свідки. Зокрема – юрист військової частини. Він свідчитиме у суді вже 26 вересня. Таких як Максим Одинцов – українських військовослужбовців, які перейшли на бік Росії, – лише з однієї військової частини 557. І тільки двоє з них: Одинцов та Баранов нині під слідством в Україні.

Дар'я Феденко, Дмитро Демішев, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею "як справи у Криму":

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Львівщині розпочалася активна фаза Rapid Trident–2017: що вразило закордонних гостей – відео
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": експерт-міжнародник, редактор "Ділової столиці" Олексій Кафтан в ефірі "5 каналу"

Справа екс-командира львівського "Беркута" продовжує "буксувати"

Держзрада полковника ЗСУ: Без'язикова залишили у в'язниці ще на 2 місяці

Справа Автомайдану: підготовче судове засідання сьомий раз не відбулося

Держзрада полковника ЗСУ: що відбувалось на суді над Без'язиковим

В російському Дагестані ліквідували офіцерів кримської "Альфи", що зрадили Україну

"Роботу, зарплату, гідне життя": як в урядовому кварталі Києва проходив "мітинг у білих халатах"