gazeta.ua

Суд у справі полковника Без'язикова: перше засідання перенесли на півмісяця, бо суддя захворіла

Усі учасники процесу та журналісти встигли зібратися у залі – навіть самого Без'язикова привезли з Лук'янівського СІЗО

Перше засідання по суті у справі підозрюваного в державній зраді військового Івана Без'язикова перенесли на 1 вересня. Відтермінувати його довелося через хворобу судді. На нинішньому засіданні у Шевченківському суді Києва о 12:00 мали перейти до розгляду справи по суті, зокрема, прокурори мали зачитати обвинувальний акт. 

Усі учасники процесу та журналісти вже зібралися у залі судових засідань – навіть самого Без'язикова привезли з Лук'янівського СІЗО. Проте, як розповідає журналіст "5 каналу", "вийшла помічниця судді і повідомила усім, що через хворобу судді суд переноситься на 1 вересня, на 14:00".

Нагадаємо, Івана Без'язикова правоохоронці затримали у грудні 2016 року. Йому закидають співпрацю зі спецслужбами Росії. Він – кадровий офіцер Збройних сил України, керівник розвідки колишнього 8-го армійського корпусу ЗСУ, розформованого у березні 2015 року. Три роки тому, 16 серпня, його взяли в полон терористи так званої "ДНР". Через два роки під час спецоперації СБУ його звільнили. Сам військовий співпрацю з бойовиками та російськими спецслужбами заперечує.

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Львові патрульний повернув чоловіка з того світу – відео
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів - відео
Loading...