Засідання ВРП
Засідання ВРП 5 канал

Справа "плівок Вовка": Вища рада правосуддя не відсторонила жодного суддю за поданням ГПУ

Читайте по-русски
ВРП не відсторонила ані Павла Вовка, ані Ігоря Погрібніченка, ні Івана Шепітка

Справа прослуховувань суддів та їхнього впливу на вищу кваліфікаційної комісії в розвитку. Вища рада правосуддя відхилила всі клопотання від Генеральної прокуратури щодо відсторонення суддів. Подробиці засідання чула кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Раніше сьогодні рада відмовилася відсторонити голову скандально відомого Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка. Тепер ВРП також відхилила клопотання Генпрокуратури щодо судді ОАСК Ігоря Погрібніченка.

"Вища рада правосуддя прийняла законне і обґрунтоване рішення, тому що, як ми бачимо, ця справа просто розсипається на очах. Стороною обвинувачення не надано жодного з 18 заявлених доказів, які би підтвердили, що особа вчинила той чи інший злочин", – заявила адвокат судді Ольга Просянюк.

Крім того, стало відомо, що і третього фігуранта справи, щодо якого клопотала ГПУ – судді Суворівського районного суду Одеси Івана Шепітка – Вища рада правосуддя залишила на посаді.

"Без перебільшення, висловлю великий жаль щодо вказаного рішення. Я особисто з ним не згодна. Прокуратура вирішуватиме питання відносно подальшого оскарження цих рішень після отримання їх тексту", – прокоментувала засідання ВРП прокурор Юлія Малашич.

Нагадаємо, всім цим суддям на початку серпня повідомили про підозру щодо втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів. А за цим фактом у будівлі окружного суду Києва та Суворовського суду Одеси – ГПУ та НАБУ провели обшуки. Служителі Феміди всі звинувачення відкидають, а слідчі дії називають тиском на правосуддя.

Попередній матеріал
Підготували потужні "гостинці": як ЗСУ боронять підступи до Катеринівки
Наступний матеріал
Місця для паркування, штрафи "водіям-нахабам" та свій "Діснейленд": Кличко розповів про плани на розбудову Києва
Loading...