Суд у справі бронежилетів
Суд у справі бронежилетів "5 канал" / Ірина Шевченко

Справа бронежилетів для ЗСУ: у суді зібралися всі підозрювані

Читайте по-русски
Слідчі ДБР просять продовжити термін досудового слідства, який поки що встановлений до 5 лютого

Ще одне засідання у справі бронежилетів почалося в Печерському суді. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ірина Шевченко.

Слідчі ДБР просять продовжити термін досудового слідства, який поки що встановлений до 5 лютого.

Прокурор Микола Середа повідомив, що слідчі просять продовжити слідство до шести місяців. Він зазначив, що додатковий термін потрібен, у тому числі й тому що призначена велика кількість експертиз.

У залі суду присутні всі п'ять підозрюваних Дмитро Марченко, Ольга Капінус, Сергій Почтаренко, Михайло Каморянський та Василь Саковець.

Також на засіданні присутній підозрюваний Юрій Євтушенко директор підприємства Темп-3000.

17 грудня 2019 року генерал Марченко вийшов із СІЗО під заставу. Заставу за нього збирали люди, а 19 мільйонів із 20 потрібних вніс п'ятий президент України Петро Порошенко

Нагадуємо, генерал-майора, начальника управління матеріального забезпечення Міноборони Дмитра Марченка заарештували 11 листопада. Як альтернативу – надали право внести 76 мільйонів гривень застави. Згодом Київський апеляційний суд зменшив заставу до 20 мільйонів. Підозрюють його в закупівлі 20 тисяч неякісних бронежилетів на суму 176 мільйонів гривень. У справі фігурують загалом п'ятеро осіб.

Як повідомляв 5.UA, ДБР провело близько 40 обшуків у справі про закупівлю майна для Збройних сил за завищеними цінами. Слідчі дії тривали за місцем проживання посадовців Міністерства оборони та приватних комерційних фірм. Оперативники встановили, що було закуплено 20 тис. бронежилетів, які прострілюються, 100 тис. комплектів військової форми, яка не відповідає технічним вимогам, та 300 неякісних наметів. Крім того, закупили неякісні спальні мішки, рюкзаки та чохли на балістичні шоломи. Під час обшуків силовики вилучили 11 тис. бронежилетів і документи. Сума збитків державі може сягати 100 млн грн. Підозру поки що нікому не оголошували.

Попередній матеріал
Держкіно очолила Марина Кудерчук – що про неї відомо
Наступний матеріал
Завдання екологічної інспекції – передбачати порушення, а не збирати гроші, "коли всі померли" – еколог
Loading...