Акція на підтримку Марченка в Одесі
Акція на підтримку Марченка в Одесі 5 канал

"Ми тут, бо вони нас захищали": активісти в Одесі називають звинувачення Марченка безпідставними – відео

Читайте по-русски
Учасники акції звернулися до іноземних дипломатів із проханням вплинути на ситуацію довкола арешту Марченка

Безпідставними називають одеські волонтери звинувачення щодо генерал-майора Дмитра Марченка, якому закидають закупівлю неякісних бронежилетів для армії. Про таке інформує "5 канал".

Під час акції учасники акції звернулися до іноземних дипломатів із проханням вплинути на ситуацію довкола арешту начальника Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. Своє письмове звернення вони принесли до Будинку прийомів, де відбувається третя міжнародна конференція з морської безпеки.

Волонтер Антоніна Селіна каже: "Ми звертаємося до міжнародних партнерів, друзів, які підтримують багато років, ми просимо, щоб звернули увагу на те, щоб розслідування було максимально прозорим. Ми категорично проти політичних переслідувань генерал-майора Марченка і його підлеглих, ми категорично не згодні з діями ДБР і Генпрокуратури. Чому Свинарчуку заставу 10 млн, а їм майже 77 млн грн".

А волонтер Наталя Карташова-Пранжу каже: "Ми повинні допомогти хлопцям, тому що вони захищали нас, ми всі стоїмо тут зараз тому, що вони нас захищали, ми живі, живемо у мирному місті". 

Як повідомляв 5.UA, 11 листопада Печерський райсуд Києва заґратував на два місяці генерал-майора Дмитра Марченка. Начальнику Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ ДБР інкримінує закупівлю неякісних бронежилетів. Сума застави – 76 мільйонів 840 тисяч гривень.

Попередній матеріал
Гончарук відреагував на рішення Бундестагу щодо "Північного потоку-2" – як оцінює
Наступний матеріал
"Забуттю не підлягає": під ОП вимагали розслідувати справи Майдану – включення
Loading...