екологія
екологія epochtimes.com.ua

Завдання екологічної інспекції – передбачати порушення, а не збирати гроші, "коли всі померли" – еколог

  Читайте по-русски
  Начальник екоінспекції повинен опрацьовувати законодавчі акти, аналізувати і готувати пропозиції для Міністерства енергетики та захисту довкілля України, вважає Лампіка

  Еколог Тетяна Лампіка вважає, що задача Державної екоінспекції - попереджати виникнення порушень, а не лише карати за них, збираючи штрафи. Свою думку вона виклала у мережі Фейсбук, зазначивши, що кількість штрафів – це не показник "хорошої роботи".

  "Багато моїх колег часто обговорюють показники ефективності роботи Державної екологічної інспекції України. Як визначити ефективність роботи Єгора Фірсова як начальника цього контролюючого округу? Чи можна вважати кількість штрафів, зібраних по області, вважати "хорошою роботою"? Моє думка – ні", – написала Лампіка.

  "Завдання Інспекції – працювати на попередження порушень, а не збирати гроші, "коли всі померли". А начальник повинен опрацьовувати законодавчі акти, аналізувати і готувати пропозиції для Міністерства енергетики та захисту довкілля України", – пояснила еколог свою позицію.

  "А замість цього він скаржиться в ФБ, що його на АЗС не пустили або пішов на шлакові відвали, і? Ви їх до цього не бачили ніколи? Або ви не в курсі, що законодавством не передбачено пріоритет Переробки і використання їх хоча б в дорожньому будівництві? Приїжджайте до нас в Дніпро ми вам покажемо відвали ще СССР, які лежать там сто років і є результатом роботи заводу Петровського або помилуйтеся на них в Кривому Розі", – написала вона.

  Попередній матеріал
  Справа бронежилетів для ЗСУ: у суді зібралися всі підозрювані
  Наступний матеріал
  Голова Федерації роботодавців розповів, яких новацій потребує Трудовий кодекс
  Теги:
  Loading...