Дмитро Марченко
Дмитро Марченко 5 канал

Справа бронежилетів для ЗСУ: суд не змінив запобіжного заходу для генерала Марченка (оновлено)

Читайте по-русски
Генерал ЗСУ і далі перебуватиме під заставою

Справа про закупівлю нібито неякісних бронежилетів для ЗСУ. За підсумками засідання суду щодо продовження запобіжного заходу для генерал-майора Дмитра Марченка по суті нічого не змінилося. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Ірина Шевченко.

Він перебуватиме під заставою, яку за нього вніс п'ятий президент.

"У нас було два процеси - один приймання готової продукції, а інший - це розробка нашого, Міноборони, жилета модульного по всім стандартам НАТО, а не ті що в нас були до розробки цього бронежилета, просто це все наложили на процес приймання продукції. Це є введення в оману вас, вище керівництво", - прокоментував сам Марченко.

"Двомісячний термін обраний судом треба відраховувати у разі внесення застави з дня внесення застави. Застава внесена була 17 грудня 2019 року, плюс два місяці - це 17 лютого", - прокоментував Володимир Кореняк, адвокат Марченка.

Дмитра Марченка заґратували з можливістю внесення застави в 76 мільйонів гривень 11 листопада. Згодом Київський апеляційний суд зменшив заставу до 20 мільйонів. Небайдужі та знайомі зібрали ці кошти і генерал вийшов на волю.

Як повідомляв 5.UA, 17 грудня 2019 року генерал Марченко вийшов із СІЗО під заставу. Заставу за нього збирали люди, а 19 мільйонів із 20 потрібних вніс п'ятий президент України Петро Порошенко

Нагадуємо, генерал-майора, начальника управління матеріального забезпечення Міноборони Дмитра Марченка заарештували 11 листопада. Як альтернативу – надали право внести 76 мільйонів гривень застави. Згодом Київський апеляційний суд зменшив заставу до 20 мільйонів. Підозрюють його в закупівлі 20 тисяч неякісних бронежилетів на суму 176 мільйонів гривень. У справі фігурують загалом п'ятеро осіб.

Попередній матеріал
"Лідер, визнаний світом": що відомо про гелікоптери Airbus, які отримала ДПСУ
Наступний матеріал
"Човни шикуються у бойовий порядок і йдуть у нашу сторону": армійці ЗСУ про поведінку ворога на Приазов'ї
Loading...