Сергій Кудлаєнко
Сергій Кудлаєнко 5 канал

"Слуга народу" робить усе, щоб знищити процес децентралізації – екснардеп

Читайте по-русски
Місцеве самоврядування потребує підтримки, проте закони, які приймає партія влади, свідчать про абсолютно інше, вважає екснардеп

Під час діяльності минулого скликання Верховної Ради було запущено велику кількість процесів децентралізації, і їх треба завершити. Про це говорив народний депутат VIII скликання та чинний кандидат на посаду міського голови Вінниці від "Європейської солідарності" Сергій Кудлаєнко в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Нинішня влада робить усе для того, щоб ці процеси були знищені, і щоб місцевому самоврядуванню і людям на місцях не дати можливості вирішувати ні адміністративні, ні фінансові проблеми", – зазначив Кудлаєнко.

За словами екснардепа, місцеве самоврядування зараз потребує підтримки. Проте ті закони, які сьогодні приймає у Верховній Раді "Слуга народу", свідчать про абсолютно інше, вважає Кудлаєнко.

"Ба більше, ми сьогодні бачимо, що навіть є загроза того, що безвізовий режим може бути скасований для наших громадян. Це неприпустимі речі", – сказав екснардеп.

Заходячи в місцеві ради, політичні сили насамперед повинні дбати про вдосконалення системи місцевого самоврядування. "Щоб менше займатися політикою, більше – конкретними справами", – підсумував Кудлаєнко.

Нагадаємо, у Європейському парламенті заявили, що безвізовий режим для України під загрозою через проблемну процедуру відбору очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Попередній матеріал
"Слуга народу" не є партією – це президентська політична група" – Айвазовська
Наступний матеріал
Колишній політв'язень Роман Сущенко розповів, чому вирішив піти в політику
Loading...