Голосування
Голосування відкриті джерела

Рада ухвалила зменшення кількості районів в Україні

Читайте по-русски
За цю постанову віддали свій голос 238 депутатів

Верховна Рада у п'ятницю, 17 липня, проголосувала за зменшення районів – з 490 до 138. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

За цю постанову віддали свій голос 238 депутатів.

Таким чином, в Україні ліквідовуються чинні 490 районів та утворюються 138 нових районів.

Передбачено, що межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району, а вибори депутатів районних рад у ліквідованих районах не проводяться.

Згідно з документом, ліквідація та утворення районів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей буде проводитися після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України (відновлення територіальної цілісності України та відновлення повноважень органів державної влади України на відповідній території у порядку, визначеному законодавством України).

Нагадаємо, у середу Верховна Рада відкликала з порядку денного пленарного засідання проєкт постанови № 3650 про утворення нових районів в Україні.

Раніше Мінрозвитку громад і територій направило на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування проєкт формату майбутніх районів.

На сайті Верховної Ради опубліковано повний перелік нових районів в Україні. Кабмін зареєстрував у парламенті відповідну постанову.

Попередній матеріал
Лукашенко хоче заборонити обиратись у президенти тим, хто "пороху не нюхав"
Наступний матеріал
Нацбанк вирішив розпродати частину свого рухомого майна
Loading...

Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція

Реформа призвела до скандалу: чому на Закарпатті є загроза створення фактично угорської автономії

Місцеві бюджети мають кошти на боротьбу з COVID-19 завдяки децентралізації, запровадженій Порошенком – чільник Білої Церкви

Останні мешканці Марса: як живуть люди в селах-примарах

Ми повинні переглянути бюджет на 2020 рік – Шмигаль про плани нового Кабміну

Народні депутати про зміни до Конституції стосовно децентралізації в ефірі програми "ІнфоДень"