Денис Шмигаль під час позачергового засідання Верховної Ради
Денис Шмигаль під час позачергового засідання Верховної Ради 5 канал

Ми повинні переглянути бюджет на 2020 рік – Шмигаль про плани нового Кабміну

Читайте по-русски
Верховна Рада підтримала відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука

Кандидат на посаду прем'єр-міністра України Денис Шмигаль під час позачергового засідання Верховної Ради розповів про плани нового Кабінету Міністрів.

"Вважаю, що ми повинні переглянути бюджет на 2020 рік, особливо в частині збільшення виплат та пенсій для простих українців. Є видатки, які ми повинні зменшити. Це стосується і зарплат, і премій посадовців, в тому числі міністрів нового уряду, членів низки наглядових рад та інших чиновників. Інше термінове питання – це погашення заборгованості перед українськими шахтарями. Ми не маємо права відвертатися від людей, які щодня ризикують життям, знищення вугільної галузі недопустиме", – сказав Шмигаль.

Він додав: "Ми збережемо і будемо розвивати ті реформи і проєкти, які вже почали реалізовуватися. Мова про реформу децентралізації, якою я на посаді віцепрем'єр міністра займався останні тижні і, як голова обладміністрації в Івано-Франківську, останніх більше, ніж пів року. Йдеться про програму "Велике будівництво", яка має зіштовхнути економіку з мертвої точки, розігріти її і дати поштовх для подолання економічної кризи, недопущення бюджетної кризи".

"Нашими пріоритетами залишається все, що 29 серпня 19-го року було озвучено президентом під час призначення попереднього уряду, але не доведено до кінця. Це продовження децентралізації, створення сприятливого інвестиційного клімату, здобуття енергоефективності, розбудова промисловості, аграрного сектора та інфраструктури. Покращення якості медицини та освіти. І найважливіше – зміцнення національної безпеки та оборони, завершення війни на Донбасі і повернення анексованого Криму", – наголосив майбутній прем'єр-міністр.

Повне відео дивіться за посиланням:

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала проєкт постанови про відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Його місце займе нинішній віцепрем'єр-міністр – міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль.

Попередній матеріал
Позачергове засідання ВР: перезавантаження Кабміну та звіт правоохоронців
Наступний матеріал
Гончаренко Зеленському: "Вам не вистачає органів, які зазвичай заважають поганому танцюристу"
Loading...

У "Слузі народу" розповіли, які завдання ставить перед собою майбутній прем'єр Шмигаль

Кого не назвав Дубінський: ЗМІ опублікували розширений список імовірних нових міністрів

Зеленський бачить новим прем'єром Дениса Шмигаля – що про нього відомо

Є висока ймовірність, що прем'єром замість Гончарука призначать Шмигаля – ЗМІ

"Намагання побудувати консенсус із Ахметовим і Садовим" – політексперт про призначення Шмигаля

ВР призначила нового віцепрем'єра – міністра розвитку громад і територій