Уляна Супрун
Уляна Супрун Радіо Свобода

Супрун про можливу відставку керівництва МОЗ: "Знову відбувається заміна архітектора і бригади"

  Читайте по-русски
  Уляна Супрун порівняла впровадження змін у системі охороння здоров'я зі зведенням будинку

  Колишня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook прокоментувала можливі зміни в керівництві МОЗ.

  "Уявіть будинок, який будують десятиліттями, але все ніяк не можуть завершити будівництво до кінця. Наче вже є фундамент, покладено багато цеглин, є намічений план, закладено великий бюджет для успішного завершення проєкту, роками над ним працювали різні люди. Але при цьому регулярно змінюється архітектор, бригада, яка його будує, постійно корегується і змінюється план", – зазначила вона.

  За її словами, так можна продовжувати імітацію роботи, показово демонструвати, що будівництво триває, при цьому системно наживатися та збагачуватися за рахунок хаосу, нестабільності та змін.

  "За місяць до старту найскладнішого етапу трансформації системи охорони здоров'я. У надскладний момент для всієї системи, коли в Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу. У момент, коли все нездорове і жалюгідне в українській політиці об'єдналося проти реальних системних змін в медицині. Знову відбувається чергова заміна архітектора і бригади", – наголосила Супрун.

  Нагадаємо, кандидат на посаду керівника МОЗ Ілля Ємець працював в уряді Януковича 5 місяців.  Попередній матеріал
  Після катастрофи МН17 Нідерланди готували військову операцію на Донбасі
  Наступний матеріал
  Як Порошенко сам у себе захоплював владу – опубліковано текст недолугої "підозри"
  Loading...