Ілля Ємець
Ілля Ємець Facebook / Олександра Устінова

Кандидат у чільники МОЗ Ілля Ємець 5 місяців працював в уряді Януковича – нардеп

  Читайте по-русски
  Ємець був в уряді Азарова

  Кандидат на керівника МОЗ Ілля Ємець працював в уряді Януковича 5 місяців. Про це написала народний депутат фракції "Голос" і член комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Ольга Стефанишина, повідомляє "Українська правда".

  "Ілля Ємець очолював МОЗ за часів Януковича – в уряді Азарова. Він, як і майже всі решта міністрів, нічого не змогли змінити в сфері охорони здоров'я. Пропрацювавши 5 місяців, пішов зі своєї посади... 10 років тому йому нічого не вдалося. Уряд – це не експериментальна база для президента. Міністрів за ніч не призначають! Ще одного експерименту після Скалецької МОЗ не переживе", – написала Стефанишина.

  І додала: "Про пана Ємця різні люди, які з ним працювали 10 років тому в міністерстві, говорять майже одне і те саме. Він любить свою лікарську справу і не хоче занурюватися в системні речі. За першої-ліпшої нагоди тікав в операційну. А тим часом усе в міністерстві відбувалося за його спиною – тендери, закупівлі, призначення на посади. Бо добрий лікар потрібен у лікарні".

  Вона також сказала, яка людина мала б очолити міністерство: "У МОЗ сьогодні потрібен супер-менеджер, антикризовий фахівець, який в першу секунду призначення підхопить роботу і буде, пробачте, фігачити. Щоб не повторилися "Нові Санжари" і щоб Україна вдало пройшла зону турбулентності з коронавірусом. І щоб з 1 квітня реформа таки стартувала. І шанси на це все ще є. Хоча й дуже примарні".

  Як повідомляв 5.UA, частина кандидатів у міністри відмовилася від своїх посад

  Нагадаємо, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда заявила, що новим міністром ветеранів стане Сергій Бессараб.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра
  Наступний матеріал
  Березневе тепло долає зимову нудьгу: в Україні завтра до +18
  Loading...