Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко 5.ua

Гончаренко Зеленському в Раді: "В кінці вашого виступу про відставку Кабміну мав з'явитися автомат"

Читайте по-русски
За словами нардепа, було незрозуміло, хто виступає – Зеленський чи Голобородько

Нардеп від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко на позачерговому засіданні Верховної Ради 4 березня ущент розкритикував президента Зеленського та його промову з приводу відставки уряду Гончарука. Про це повідомляє "5 канал".

"Я слухав цей виступ, кілька разів навіть аплодував. Але не зміг зрозуміти, хто це виступає – Голобородько чи Зеленський. Якщо Голобородько, то в кінці мав з'явитися автомат. А якщо Зеленський, то до кого ви зверталися? Це ви привели цей уряд до влади. Це ви зібрали цю Верховну Раду. Це ви винні в тому, що в бюджеті отака діра! Це ви винні, що на митниці збирають лайки і хабарі замість того, щоб збирати гроші в бюджет. Це ви винні, що ваші депутати пропонують продати собаку, щоб сплатити за газ. Це ви привели сюди ґвалтівника, який продовжує тут сидіти, у якого ви обіцяли забрати мандат. Тому ваш виступ мав завершитись словами: "Я винний перед народом України", – наголосив нардеп.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не дав нардепу закінчити, вимкнувши мікрофон.

Нагадаємо, Верховна Рада 4 березня на позачерговому засіданні Верховної Ради відправила у відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Попередній матеріал
Зеленський: Ми обіцяли українцям перемогу над корупцією, зараз – навіть не нічия
Наступний матеріал
Позачергове засідання ВР: перезавантаження Кабміну та звіт правоохоронців
Loading...