Роман Сущенко
Роман Сущенко Програма Рандеву / 5 канал

Колишній політв'язень Роман Сущенко розповів, чому вирішив піти в політику

Читайте по-русски
На Черкащині Сущенко планує розвивати тваринництво, а також приділити увагу переробленню сміття

Колишній політв'язень Кремля, журналіст Роман Сущенко у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів, чому йде на місцеві вибори.

"Передусім, це можливість щось змінити в країні. Після того, як я повернувся, у мене був час поспостерігати за тим, як діє чинна влада, які події відбуваються в парламенті, куди ми рухаємося, спроби реваншу. Тобто я чітко про все це думав і не знайшов іншого виходу, як приєднатися саме до "Європейської солідарності"... Саме ця політична сила мені близька по духу. Близька не тільки переконаннями, намірами та діями, вона близька мені і тим, що вони дуже солідарні і стоять саме на державницьких засадах", – сказав Сущенко.

Журналіст розповів, що балотуватиметься від партії у місцеву владу на Черкащині. Він також пояснив, над чим конкретно там хоче працювати: зокрема, хоче налагодити перероблення сміття, розвивати тваринництво, як то є у Франції, в якій він жив.

"Моя функція буде поєднати знання з досвідом та місцевістю... Хочу цей досвід використати в майбутньому, щоб знати, як працює конкретний регіон, як працюють владні механізми. Мені це треба зсередини зрозуміти", – розповів Сущенко.

Він також сказав, що згодом хоче піти і в нардепи. "Далі планую йти у владу, або займатися законотворчими процесами тут уже, в Києві, наприклад – народним депутатом".

Докладніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, "Європейська солідарність" йде на місцеві вибори з командою патріотів, професійних, рішучих і проєвропейських лідерів, бо від результатів цієї кампанії залежить доля країни. Про це заявили на з'їзді партії в Києві.

Попередній матеріал
"Слуга народу" робить усе, щоб знищити процес децентралізації – екснардеп
Наступний матеріал
Відбили і зачистили місто – на Львівщині армійці та правоохоронці демонстрували свою майстерність
Loading...

Сущенко повідомив, що поліція розглядає чотири версії побиття експолітв'язня Балуха

"Я за Україну без дилетантизму і популізму" – колишній політв'язень Сущенко про те, чому йде на місцеві вибори з "ЄС"

Петро Порошенко привітав українського журналіста та політв’язня Кремля Романа Сущенка із днем народження