Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Від цієї кампанії залежить доля країни: "ЄС" об'єднає на місцевих виборах патріотів та професіоналів

Читайте по-русски
До команди "ЄС" приєдналися й активісти з інших політичних сил

Партія "Європейська солідарність" йде на місцеві вибори з командою патріотів, професійних, рішучих і проєвропейських лідерів, бо від результатів цієї кампанії залежить доля країни. Про таке йшлося на з'їзді партії в Києві.

Як запевнили у політсилі, "ЄС" стане центром об'єднання демократичних сил, досвідчених та нових політиків, які поділяють ідеологію партії. Команди партії в обласних та міських радах очолять знакові особистості, серед яких, наприклад політв'язні Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух.

До команди "ЄС" приєдналися й активісти з інших політичних сил – Волинський штаб партії очолила волонтерка Юлія Вусенко, депутат Луцької міськради від "Самопомочі". У Полтаві від "ЄС" йде громадська активістка Юлія Городчаніна, яка раніше балотувалася до Верховної Ради від "Голосу". Екснардеп від "Народного фронту" Леонід Ємець наголосив, що сьогодні треба створити єдиний патріотичний фронт – в умовах капітулянтської політики чинної влади.

Задля боротьби з проросійським реваншем списки до обласних рад очолять народні депутати від "Європейської солідарності" Михайло Забродський та Іванна Климпуш-Цинцадзе. 

"Від результату цієї кампанії залежить не лише справність міської каналізації чи якість сільської дороги, а й доля країни в цілому. Насамперед ми повинні сформувати потужні фракції в усіх облрадах. Але особливо це важливо у південних та східних регіонах – для забезпечення унітарності країни, боротьби з ідеями федералізму та проявами сепаратизму", – наголосив під час виступу п'ятий Президент, лідер партії Петро Порошенко.

Він зауважив, що наразі немає жодних підстав розслаблятися.

"Загроза московського реваншу не зменшується. Він – повзучий і повільний, малопомітний для більшості. Те, що нас не всі і не завжди розуміють, не повинно заважати нам говорити правду і попереджати про реальну небезпеку", – попередив Порошенко.

За його словами, "Європейська солідарність" йде на місцеві вибори для того, щоби захистити одну із ключових реформ попередньої влади – децентралізацію – результати якої втілені в нові дороги, новий транспорт, відремонтовані школи та дитячі садки, освітлені вулиці, тощо.

"Україна – сильна. Вона має достатній запас міцності, щоб вистояти супроти ворогів. І щоб набути імунітету, який захистить від випадкових людей, котрих іронія долі підняла до вершин влади. Україна буде європейською державою, членом Євросоюзу та НАТО", – резюмував лідер "ЄС".

Нагадаємо, за словами Порошенка – настав час освіжити "червоні лінії" по Донбасу, накреслені перед Офісом президента.

Попередній матеріал
Під Харковом виявили великий склад зі зброєю та боєприпасами
Наступний матеріал
"Червоні лінії", накреслені перед ОП, стерлися, настав час їх освіжити" – Порошенко
Loading...