Ольга Айвазовська
Ольга Айвазовська 5 канал

"Слуга народу" не є партією – це президентська політична група" – Айвазовська

Читайте по-русски
Падіння рейтингу влади у 10-15% є нормою для нашого суспільства, і він падатиме і надалі, зазначила координаторка ГМ ОПОРА

"Слуга народу" не є партією – це президентська політична група, вважає координаторка виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Всі попередні уряди, на чолі з Яценюком, Гройсманом тощо, були власне інститутами, які мали власну позицію, і задоволення-незадоволення українців розділялося між коаліцією, а не однією політичною партією. "Слуга народу" не є партією – це президентська політична група, яка дуже різноманітна", – говорить Айвазовська.

"Всі розуміють, що чинний прем'єр-міністр не має ні такого впливу, ні повноважень, ні публічного ресурсу, як, наприклад, мав Гройсман чи Яценюк, які мали колосальний власний вплив та підтримку в парламенті" – зазначає координаторка ГМ ОПОРА.

За словами Айвазовської, у попередньому скликанні Верховної Ради було декілька політичних груп: "Зараз це одна політична група, на чолі якої президент. І суспільство розуміє, що якщо стається щось погане у виконавчій гілці влади, винен президент, тому що він її, по суті, призначає через монобільшість у парламенті. Партія влади зав'язала на собі 73% очікувань", – вважає координаторка.

Як зазначає Айвазовська, рейтинг партії влади падатиме, тому що падіння у 10-15% є нормою для нашого суспільства: "Українська аудиторія дуже критична до влади. А рейтинг влади, яка уособлює ім'я Володимира Зеленського та однієї політичної групи, падатиме і надалі", – підсумувала вона.

За словами Айвазовської, є ще одна причина падіння рейтингу "Слуги народу": партія влади не має власного телересурсу, який би сприяв підтримці рейтингу цієї політичної сили.

Проте, як зазначила народна депутатка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар, якраз із підтримкою медіа у партії влади наразі проблем немає.

"З медійним ресурсом у "Слуги народу" немає проблем, тому що сьогодні існують "пакетні" домовленості з усіма великими олігархами. І всі великі олігархічні телеканали влаштовують для влади "теплу ванну", – сказала Сюмар.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" втрачає підтримку українців – порівняно з квітнем рейтинг упав на понад 11 процентних пунктів.

Попередній матеріал
#Небайдужа: гостре соціальне ток-шоу – прем'єра
Наступний матеріал
"Слуга народу" робить усе, щоб знищити процес децентралізації – екснардеп
Loading...