Мапа України
Мапа України eurosolidarity.org

Зменшення кількості районів не призведе до скорочення об'єктів інфраструктури – Корнієнко

Читайте по-русски
За його словами, надання послуг залишиться на рівні громад

Зменшення кількості районів не призведе до скорочення об'єктів інфраструктури. Зокрема, йдеться про лікарні та школи. Про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

За його словами, надання послуг залишиться на рівні громад. Додатково також створять мобільні центри для надання адміністративних послуг у селах і селищах. Нині ж одним із ключових завдань на місцевому рівні Корнієнко називає реалізацію другої черги медичної реформи.

Раніше, прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголошував, що районний поділ був утворений ще в СРСР, і тепер не відповідає сучасним стандартам адміністративно-територіального поділу на субрегіональному рівні.

"Сказати, що зараз ми укрупнили райони, і все закрилося – це неправильно, тому що все закрили ще до нас. Наше завдання зараз, по-перше, – правильно реалізувати другу чергу медичної реформи, зараз ми її призупинили, треба дочекатися від МОЗ, як вони це бачать, і далі рухатися в цьому питанні. Що стосується опорних шкіл, то ця реформа йде на фінальних етапах. Наша позиція – кожен випадок треба розглядати окремо", – сказав Корнієнко. 

Нагадаємо, 17-го липня Верховна Рада ухвалила зменшити кількість районів в Україні. Відтепер їх 136, замість 490. Відповідне рішення підтримали 238 народних депутатів.

Попередній матеріал
Про відосики Зеленського та про "опоблоківців" у ВР: генерал Забродський у "Рандеву"
Наступний матеріал
"Особистий контроль" Зеленського": Спецназу наказали не шукати і не забирати тіла загиблих і пораненого – Бірюков
Loading...

Нові межі районів в Україні – повний перелік, ухвалений депутатами

Реформа призвела до скандалу: чому на Закарпатті є загроза створення фактично угорської автономії

Місцеві бюджети мають кошти на боротьбу з COVID-19 завдяки децентралізації, запровадженій Порошенком – чільник Білої Церкви

Останні мешканці Марса: як живуть люди в селах-примарах

Ми повинні переглянути бюджет на 2020 рік – Шмигаль про плани нового Кабміну

Народні депутати про зміни до Конституції стосовно децентралізації в ефірі програми "ІнфоДень"