Назар Холодницький, керівник САП 5 канал

Холодницький після допиту в ГПУ пояснив, чому знову не надав слідчим зразки голосу – відео

Холодницький просить замінити прокурора в його справі

Назар Холодницький відмовився проводити слідчі дії щодо нього. Зокрема, під час допиту в Генеральній прокуратурі, в керівника САП намагалися відібрати зразки голосу для проведення експертизи. Однак Назар Холодницький вважає, що департамент, який розслідує справу щодо нього – необ'єктивний. Через це попросив генпрокурора змінити відомство, яке має займатися розслідуванням. Про таке повідомляє кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

"У мене є питання щодо об’єктивності досудового розлідування. Оскільки, як ви знаєте, цей одіозний департамент Генпрокуратури, до якого в мене як у спецпрокурора і до керівника департаменту є запитання, а саме: три кримінальні провадження, в тому числі й про незаконне збагачення. І у мене є питання щодо розслідування власне цього провадження", – сказав Холодницький.

Зі слів Холодницького, поки це питання про зміну відомства не вирішать, ні на які слідчі дії він не погодиться. Окрім цього, повідомив, нині розслідування проводять за двома статтями. Це тиск на свідка та розголошення даних досудового розслідування.

"Я для себе сьогодні остаточно зрозумів, що все це інтерв'ю, яке було у п'ятницю в "Дзеркалі тижня" про численні факти, все зводиться до однієї справи фактично. І примушування, і розголошення даних слідства, і всі мої смертні гріхи, численні й систематичні, як заявляли, все зводиться до однієї справи – справа Супрун", – сказав Холодницький. Ідеться про те, що їй мали дати хабара у вигляді квартири, а Назар Холодницький не підписував ордер на 20 обшуків, які мали б провести у бізнесмена.

Також очільник САП заявив, що проситиме відсторонити його від посади на час розслідування. Каже, хоче, аби розслідування проходило максимально об'єктивно. "Наскільки я знаю, ще стоятиме питання про відсторонення від посади на час проведення дисциплінарного провадження. Не боюся, і навпаки, сам клопотатиму про це саме для збереження об’єктивності, щоб не було жодного втручання в роботу чи то комісії, чи то їх підлеглих прокурорів", – сказав він.

Нагадаємо, 30 березня стало відомо, що генпрокурор Юрій Луценко та директор НАБУ Артем Ситник спрямували до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів клопотання, аби Назара Холодницького відсторонили від посади керівника САП. Йому закидають низку дисциплінарних проступків. При цьому 30 березня в Генпрокуратурі заявили, що Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Додамо, що сам Назар Холодницький всі закиди проти себе відкидає; каже, що про прослуховування у власному кабінеті довідався ще на початку березня і наполягає на оприлюдненні всіх записів, зроблених у його кабінеті. 

Попередній матеріал
SpaceX запустила ракету Falcon 9 з космічним кораблем Dragon: що доправлять на МКС цього разу
Наступний матеріал
ВР відмовилася розглядати законопроекти про скасування е-декларацій для активістів
Loading...

В Єврокомісії відреагували на "непорозуміння" між НАБУ та САП

Холодницький розповів, що записала "прослушка" в його кабінеті

"Ні від кого не ховаюся": Холодницький прийде на допит до ГПУ 3 квітня

Брифінг САП щодо ініціативи ГПУ звільнити Холодницького – трансляція

"Мали відібрати зразок голосу": Холодницький не з'явився на допит у ГПУ

Ситник розповів, чому проти Холодницького відкрили кримінальну справу