ВР відмовилася розглядати законопроекти про скасування е-декларацій для активістів

Парубій тричі ставив на голосування включення до порядку денного цих законопроектів, але депутати не підтримали таку пропозицію

Верховна Рада України відмовилася включити до порядку денного законопроекти № 8120 та № 8120-1, про відтермінування подачі е-декларацій для антикорупціонерів, а також законопроекти № 8209 та № 8209-1 про скасування декларування цією категорією осіб. Про це повідомляє "Укрінформ".

Голова Верховної Ради Андрій Парубій ставив на голосування ці законопроекти тричі, проте від депутатів підтримки не було. Згодом, голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що фракція не підтримує включення до порядку денного пакетом цих 4-х законопроектів. Останньою пропозицією спікер поставив окремо на голосування спочатку законопроекти № 8120 депутата Сергія Лещенка щодо відтермінування на рік е-декларування та № 8120-1 голови фракції БПП щодо відтермінування подачі е-декларацій до 1 липня, але ця пропозиція не дістала необхідної підтримки депутатів.

Після цього Парубій виніс на голосування включення до порядку денного вівторка законопроектів № 8209 та № 8209-1 за підписами більшості керівників парламентських фракцій, якими пропонувалося скасувати е-декларування для представників громадських організацій. Цю пропозицію депутати також не підтримали. 

Як повідомляв 5.UA, електронне декларування доходів посадовців в Україні перебуває під загрозою через те, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) фактично не перевіряє цих декларацій. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
Холодницький після допиту в ГПУ пояснив, чому знову не надав слідчим зразки голосу – відео
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Дмитра Гуцуляка – відео

Цьогоріч у рамках малої приватизації планують продати 660 об'єктів

Поправки "Лозового": Рада внесла зміни в новий КПК, що полегшить роботу слідчим

Посли G7 закликали Верховну Раду скасувати е-декларування для антикорупціонерів

Порошенко пропонує Верховній Раді внести зміни до закону про громадянство

Флешмоб під Радою: переселенці вимагають право голосу на місцевих виборах

"Мішені" під Радою: чого цього разу вимагали від нардепів громадські активісти