Єврокомісія
Єврокомісія twitter.com

В Єврокомісії відреагували на "непорозуміння" між НАБУ та САП

  Там виступають проти боротьби представників антикорупційних відомств між собою

  Брюссель стежить за ситуацію між антикорупційними відомствами в Україні, і це "це не справляє гарного враження". Про таке заявив керівник Групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер, передає "Радіо Свобода".

  "Ми знаємо про події в Києві. Ми стежимо за повідомленнями… Безумовно, це не справляє гарного враження, коли ті, хто мав би боротися з корупцією, більше борються між собою. Чи ні? Може, часом це тільки галас у пресі, про який ми не можемо судити, або про який дізнаємося тільки через декілька днів", – зазначив Вагнер.

  Водночас, говорячи про реформи в Україні, Вагнер відзначив позитивні зрушення.

  "Загальне враження – те, що сталося протягом останніх трьох років – це більше, ніж сталося за попередні двадцять", – передає слова політика "112 Україна".

  "Попри те, що стільки вже зроблено, набагато більше роботи ще попереду. І третій момент, і він справді важливий, – де ми зараз, і як все рухатиметься далі? Немає відчуття, що бодай якісь зміни є незворотніми", – зауважив при цьому керівник Групи підтримки України в Єврокомісії.

  А от на запитання, в якому з напрямків реформ в Україні він бачить справжні успіхи, Вагнер відповів так: "Список дуже довгий".

  Нагадаємо, 30 березня стало відомо, що генпрокурор Юрій Луценко та директор НАБУ Артем Ситник спрямували до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів клопотання, аби Назара Холодницького відсторонили від посади керівника САП. Йому закидають низку дисциплінарних проступків. При цьому 30 березня в Генпрокуратурі заявили, що Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

  Попередній матеріал
  Омелян розповів, коли планують збудувати тестовий майданчик для Hyperloop
  Наступний матеріал
  Від сьогодні в Україні стартує весняний призов
  Loading...