Олександр Матяш
Олександр Матяш 5 канал

"Російська політика": в Україні дискредитація ветеранів розпочалася ще з початку війни – АТОвець

Читайте по-русски
Потрібно популяризувати ветеранські рухи, ветеранів має бути більше в політиці, навчальних процесах та виконавчій владі, вважає Мирослав Гай

Серед українців немає належного уявлення до людей, які повернулися з війни. Щоб це зрозуміти, достатньо подивитися на заголовки новин у медіа, у яких ветеранів згадують здебільшого в негативному контексті, вважає ветеран Російсько-Української війни Олександр Матяш. Про це він сказав в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

За словами ветерана Російсько-Української війни Петра Шкутяка, в Україні дискредитація ветеранів розпочалася ще з початку війни: "Це ж, власне, і російська політика – масово дискредитувати ветеранів. Їм це було потрібно", – сказав Шкутяк.

На думку голови ради резервістів ЗСУ Мирослава Гая, серед українців має бути повага до ветеранів, адже саме завдяки цим людям війна не торкнулася решти суспільства.

"Я йшов добровольцем не тому, що хотів воювати, а тому, що розумів, що історичні процеси ведуть нас до того, що завтра воюватимуть мої діти та моя родина. Йшов, щоб зупинити це, щоб війна не торкнулася їх. Це нормально, що військові зробили все, щоб інших війна не торкнулася. Це наша функція, робота", – сказав він.

"Питання в тому, що потрібно проводити роботу з суспільством. Мають бути програми з популяризації ветеранських рухів, на всіх каналах мають крутитися ветерани, ветеранів має бути більше в політиці, в навчальних процесах, у виконавчій владі. Як це роблять в Ізраїлі та США", – додав Гай.

Раніше 5.UA розповідав, як ветерани Російсько-Української війни виборюють обіцяну владою землю на Львівщині.

Попередній матеріал
Скандальний 14-й пітчинг Держкіно: як поділили гроші між українськими фільмами – сюжет
Наступний матеріал
Скандал в Одесі: чому вчителька накинулася на дитину через українську мову та що кажуть інші учні – сюжет
Loading...