president.gov.ua

Порошенко прокоментував свою е-декларацію: "Усе цінне майно було куплене до президентства"

  Усе цінне майно було куплене до президентства, наголосив глава держави

  Президент України Петро Порошенко заповнив свою електронну декларацію, в публічному доступі вона є на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

  "Щодо моєї декларації, одразу хочу зауважити, що все коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси – було куплено (не в оренді) до президентства. Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі", – зазначено в повідомленні на сторінці Президента у Facebook в неділю вночі.

  "Щодо компаній, усі вони створені в той час, коли я займався бізнесом. У 2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen", – наголосив Президент.

  Глава держави зазначив, що принципово зберігає кошти в банках – $27 млн, "із кожного цента яких сплачено податки до бюджету України". При цьому Президент також повідомив про деякі готівкові кошти: 800 тис. грн і $60 тис.

  Читайте також: В Україні завершено перший етап подання е-декларацій – НАЗК

  Порошенко висловив думку, що метою е-декларування є насамперед продемонструвати відношення видатків до задекларованих доходів. "За останні десять років у моїх деклараціях задекларовано доходи на суму понад 820 млн грн (за різними співвідношеннями гривні до долара протягом всього часу)", – сказав Порошенко.

  Окрім цього, Президент зазначив, що на благодійність і підтримку армії у 2014-2016 роках ним особисто та підприємствами, де він виступає кінцевим бенефіціаром, перераховано близько 400 млн грн.

  Як повідомляв 5.ua, лідер Радикальної партії Олег Ляшко задекларував власне майно у Єдиному державному реєстрі декларацій. Так, у документі значиться 740 тис. доларів, 90 тис. євро, вила, монети, годинники та ювелірні вироби.

  Попередній матеріал
  В Україні завершено перший етап подання е-декларацій – НАЗК
  Наступний матеріал
  Злочинні накази керівництва ОРДО загрожують гуманітарною та екологічною катастрофою на Донбасі
  Теги:
  Loading...

  "Ювелірка" від Chanel та орендований маєток: декларацію подала Юлія Тимошенко

  Будинок під Києвом, рояль за мільйон та сім велосипедів: Оприлюднена декларація Віталія Кличка

  Декларація міністра агрополітики: Жодної квартири та автомобіля, але майже півмільйона доларів готівки

  Від годинників та колекції книг до квартир і чотирьох машин: Генпрокурор докладно заповнив декларацію

  НАЗК: в системі е-декларування зареєстрували понад 112 тис. документів

  Голова НАЗК: Вночі сайт е-декларування атакували хакери