24tv.ua

"Ювелірка" від Chanel та орендований маєток: декларацію подала Юлія Тимошенко

  Чільниця "Батьківщини" не має у власності жодного авто чи квартири

  Екс-прем'єр-міністр України, народний депутат, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко задекларувала свої статки. Згідно з документом, вона має близько півмільйона гривень на рахунку в "Ощадбанку" та 318 тисяч гривень готівки.

  Як зазначено у декларації, чоловік – Олександр Тимошенко тримає на рахунку у банку 2989650 грн, а також має 163 тисячі євро, 270 тисяч доларів та 360 тисяч гривень готівки.

  Доходи Юлії Тимошенко за минулий рік складалися із зарплати у Верховній Раді (75616 грн) та коштів на виконання депутатських повноважень (80559 грн).

  Натомість, чоловік Тимошенко отримав іноземний дохід у сумі 2390942 грн від Diafox Consulting Limited, 119875 грн від Britico Product s.r.o, 693183 грн від Toulouse Net LP, а також страхові виплати в СК "Арсенал страхування" в сумі 66337 грн.

  Юлія Тимошенко також зазначила у документі, що вона орендує будинок площею 588 кв.м у Козині Обухівського району Київської області, а також має "інше право користування" на "земельну ділянку під об'єктом оренди" в Козині площею 1500 кв.м, а також на "земельну ділянку біля об'єкту оренди" площею 1862 кв.м. Як повідомляється, власником будинку і землі є двоюрідна сестра Тимошенко.

  Дивіться також: Порошенко подав декларацію: 27 млн доларів на банківських рахунках та понад 100 компаній у власності

  Крім того, нардеп задекларувала ювелірні вироби: сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням Mikimoto, сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням Chanel, кільце з дрібним коштовним камінням Dinh Van, сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням Cartier, підвіска з коштовним камінням Chopard, дві одиниці намиста з перлинами, кільце з перлинами та дрібним коштовним камінням, набір із сережок та кільця з коштовним камінням.

  На придбання товарів (робіт, послуг) Тимошенко минулого року витратила 162500 грн.

  У декларації також містяться відомості про те, що Олександру Тимошенко належать автомобілі Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 року випуску та ГАЗ 14 1983 року, а також наручні годинники Corum та Vacheron Constantin.

  Чоловік Юлії Володимирівни є кінцевим бенефіціарним власником 9 компаній в Україні.

  Нагадаємо, з деклараціями інших високопосадовців можна ознайомитися в окремому розділі на сайті 5.ua.

  Попередній матеріал
  У Мінфіні розповіли, як підвищення "мінімалки" позначиться на інфляції
  Наступний матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua

  Порошенко подав декларацію: 27 млн доларів на банківських рахунках та понад 100 компаній у власності

  Будинок під Києвом, рояль за мільйон та сім велосипедів: Оприлюднена декларація Віталія Кличка

  Декларація міністра агрополітики: Жодної квартири та автомобіля, але майже півмільйона доларів готівки

  Від годинників та колекції книг до квартир і чотирьох машин: Генпрокурор докладно заповнив декларацію