Авдіївський коксохім завод
Авдіївський коксохім завод dt.ua

Злочинні накази керівництва ОРДО загрожують гуманітарною та екологічною катастрофою на Донбасі

Бойовики перешкоджають проведенню ремонтно-відновлювальних робіт на підприємствах у зоні АТО

Вище "керівництво" бойовиків ОРДО без пояснення причин блокує прагнення України відвернути екологічну катастрофу на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО у Facebook.

"Протягом значного періоду відновлювальні роботи не проводяться внаслідок відсутності підтвердження гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню з боку ОРДО від російської сторони СЦКК", – зазначили у штабі.

Повідомляється також, що українська сторона СЦКК отримала письмове підтвердження про відмову без пояснення причин надати гарантії безпеки при проведенні ремонтно-відновлювальних робіт за заявками Авдіївського коксохімічного заводу та Красногорівського вогнетривкого заводу. 

Наразі не надійшло відповіді щодо надання гарантій безпеки при проведенні ремонтно-відновлювальних робіт за заявкамм Фенольного заводу та Бахмутського Аграрного Союзу.

"Затримка або не виконання відновлювальних робіт на зазначених об’єктах створює передумови виникнення гуманітарної і екологічної катастроф, які можуть торкнутися десятків, а може і сотні тисяч мирних мешканців по обидва боки лінії зіткнення сторін", – зазначили у СЦКК.

"Складається враження, що загроза виникнення гуманітарної та екологічної катастроф і є та мета, яка переслідується керівниками ОРДО ненаданням гарантій безпеки на проведення даних робіт", – додає українська сторона центру.

Натомість, наголошується, що зі свого боку українська сторона СЦКК, спостережні групи активно взаємодіють з командуванням угруповань і військових частин ЗСУ, державними органами, а також підприємствами, які здійснюють ремонтно-відновлювальні роботи. Причому не тільки на етапі узгодження питання щодо введення режиму "Тиша", а й безпосередньо в процесі виконання робіт.

Нагадаємо, раніше міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що на відновлення Сходу України спрямують 200 млн євро від ЄІБ.

Попередній матеріал
Порошенко прокоментував свою е-декларацію: "Усе цінне майно було куплене до президентства"
Наступний матеріал
У Києві поліція затримала свого ж колегу напідпитку: чоловік все заперечує

Бойовики заблокували пропуск громадян на КПВВ "Станиця Луганська"

На відновлення Сходу України спрямують 200 млн євро від ЄІБ – Зубко

Черниш: У відновленні східних регіонів Україна розраховує на фінансування міжнародних донорів

Черниш – про розбудову східних регіонів: "Не мається на увазі відновлення власне пошкодженого майна"