finance.bigmir.net

На відновлення Сходу України спрямують 200 млн євро від ЄІБ – Зубко

  Заплановано до реалізації 69 проектів, які будуть забезпечені державою

  Кабінет Міністрів України виконав умови, необхідні для початку програми Європейського інвестиційного банку загальною вартістю 200 млн євро, спрямованої на подолання наслідків конфлікту на Донбасі, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

  "Сьогодні відкрито шлях для старту спільного з Європейським інвестиційним банком проекту "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України", спрямованого на подолання наслідків конфлікту в Східній Україні. Заплановано до реалізації 69 проектів, які будуть забезпечені державою", – прокоментував прийняття відповідної постанови Кабміну міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

  Відповідно до повідомлення, Україна бере зобов'язання з повернення позики у 200 млн євро – саме таким буде фінансування скоригованої урядом кількості проектів "з огляду на інфляцію, а також перерахунок вартості робіт і матеріалів".

  "Проект охопить підконтрольні Україні райони Донбасу, а також Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області, які зазнають найбільшого тиску на інфраструктуру через приплив внутрішньо переміщених осіб. Проектні кошти будуть використані на ремонт і підвищення енергоефективності інфраструктури, задіяної для розселення внутрішньо переміщених осіб, відновлення систем електро-, тепло- і водопостачання, відбудову шляхів і залізниць, зокрема мостів", – підсумував міністр.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на відновлення доріг і мостів Донецької області виділено 135 млн грн.

  Попередній матеріал
  Турецька компанія перетворила автомобіль BMW на робот-трансформер
  Наступний матеріал
  На Донбасі починається підготовка до розведення сил

  Відновлення мовлення на Донбасі: телевежу на Карачуні планують установити до кінця місяця

  На відновлення доріг і мостів Донецької області виділено 135 млн грн

  Черниш: У відновленні східних регіонів Україна розраховує на фінансування міжнародних донорів

  Черниш – про розбудову східних регіонів: "Не мається на увазі відновлення власне пошкодженого майна"