www.president.gov.ua

Відновлення мовлення на Донбасі: телевежу на Карачуні планують установити до кінця місяця

  Загальний бюджет відновлення телевежі - 10 мільйонів гривень

  Роботи зі встановлення телевежі на горі Карачун може бути завершено до кінця вересня. Про це заявив народний депутат України, радник міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення в зоні АТО Олександр Бригинець, повідомляє прес-служба  Мінінформполітики

  "На Карачуні постійно тривають роботи з відновлення телевежі, яка забезпечить українським мовленням значну частину зони АТО та укріпить наші інформаційні кордони. На сьогоднішній день встановлено 14-у секцію із запланованих двадцяти чотирьох. Графік встановлення доводиться корегувати у зв’язку з погодними умовами – заважає сильний поривчастий вітер", - повідомив Бригинець на місці подій.

  За його словами, для встановлення використовуються конструкції з інших телевеж, які вже пройшли ретельний огляд. "Наразі встановлено вже перший рівень відтяжок, на 22-ї секції буде виставлено другий рівень, а далі залишиться встановити найвищу секцію – вона буде завершальна. Ці роботи, за сприятливих погодних умов, планується завершити до кінця вересня", - уточнив Бригинець.

  За його словами, на місці працює одночасно 2-3 бригади. Наразі на станцію вже завезли нові антенні пристрої для телерадіомовлення, очікується поставка радіочастотних фідерів.

  Як стало відомо, запланована висота вежі - близько 186 метрів, а загальна кількість секцій– 24. Загальний бюджет відновлення телевежі - 10 мільйонів гривень. 

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що телевежа на горі Карачун запрацює вже восени цього року.

  Попередній матеріал
  На одній із найдавніших залізниць світу під потягом обвалився міст, є постраждалі
  Наступний матеріал
  Президент про інвестиції в Донбас: війна не є причиною відкладення реформ

  Очільник Донеччини розповів, як відбувається будівництво телевежі на горі Карачун

  На горі Карачун відбудовують телевежу, зруйновану бойовиками

  Телевежа на горі Карачун запрацює вже восени цього року – Костинський

  На горі Карачун біля Слов'янська встановили нову телевежу