Фото Олега Ляшко / Facebook

Нерухомість, елітні авто, тренажери та вила: що задекларував Олег Ляшко

  Нардеп задекларував чималий будинок та дві квартири, а також цілу колекцію монет

  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко задекларував власне майно у Єдиному державному реєстрі декларацій. Так, у документі значиться 740 тис. доларів, 90 тис. євро, вила, монети, годинники та ювелірні вироби.

  Як зазначається, заробітна плата Ляшка, отримана за основним місцем роботи у Верховній Раді за 2015 рік склала 79 тис. 596 грн. Його кошти на ведення депутатської діяльності задекларовані у розмірі 80 тис. 559 грн.

  Крім того, дохід депутата від відчуження нерухомого майна через ТОВ "Асфа Лайн" склав 992 тис. 388 грн, а дохід від відчуження рухомого майна – 2 млн. 245 тис. 500 грн.

  За декларацією, на банківських рахунках Ляшко має 190 тис. 700 грн в "Ощадбанку" та 1 млн. 844 тис. 775 грн у ПАТ АКБ "Аркада". Готівкою нардеп окремо вказав 740 тис. доларів, 90 тис. євро, 890 тис. грн. Також політик задекларував готівку у 200 тис. доларів, 40 тис. євро та 760 тис. грн, які належать Росіті Сайронен, з якою він спільно проживає, але не перебуває у шлюбі.

  Як з'ясувалося, Ляшко володіє 33,33% загального капіталу ЗАТ "Редакція газети "Політика", що у грошовому еквіваленті становить 6 тис. 300 грн.

  Щодо нерухомості, то нардеп має у Києві дві квартири загальною площею 367,2 кв.м. та 95,5 кв.м. Ще одну квартиру у столиці площею 66,30 кв.м. він має у спільній власності з Росітою Сайранен. У столиці він володіє офісом площею 182,8 кв.м.

  Також Ляшко володіє житловим будинком площею 215,9 кв.м. та орендує дві земельні ділянки, які розташовані у Козині Обухівського району Київської області. Разом з тим, депутат володіє шістьма земельними ділянками у Княжичах Броварського району на Київщині.

  Ляшко вказав у документі два автомобілі: Mercedes-Benz (S 500L 4MATIK) 2006 року випуску та Toyota (Land Cruiser) 2004 року.

  Окремо зазначена колекцію монет, випущених НБУ (метал – нейзільбер, срібло, золото), які він збирав з 1997 до 2015 року, а також колекція монет іноземного походження у кількості 5 штук (метал – срібло, золото).

  Ляшко також задекларував селянські вила, чотири годинники від торгових марок Vacheron Constantin, Ulysse Nardin, Breguet та Audemars Piguet і ще п'ять видів ювелірних виробів (комплект з жовтого металу з емаллю та дорогоцінним камінням (сережки, каблучка, хрестик), комплект з білого металу, з чорними перлами та дорогоцінним камінням (сережки, каблучка), браслет з металу білого кольору з дорогоцінним камінням, кольє та сережки з металу білого кольору та дорогоцінним камінням, каблучка та сережки з металу білого кольору, з дорогоцінним камінням).

  Лідер "Радикальної партії" вказав, що має тренажери – бігову доріжку та велотренажер від торгової марки TECHNOGYM. Крім того, Ляшко задекларував кілька наборів меблів для кухні, спальні та вітальні (виробництво Італії).

  Дивіться також: "Ювелірка" від Chanel та орендований маєток: декларацію подала Юлія Тимошенко

  Нагадаємо, з деклараціями інших високопосадовців можна ознайомитися в окремому розділі на сайті 5.ua.

  Попередній матеріал
  У небі над Україною цієї ночі зійшов так званий "чорний" Місяць
  Наступний матеріал
  На президентських перегонах у Молдові проросійський кандидат зібрав майже 50% голосів

  "Ювелірка" від Chanel та орендований маєток: декларацію подала Юлія Тимошенко

  Будинок під Києвом, рояль за мільйон та сім велосипедів: Оприлюднена декларація Віталія Кличка

  Порошенко подав декларацію: 27 млн доларів на банківських рахунках та понад 100 компаній у власності

  Від годинників та колекції книг до квартир і чотирьох машин: Генпрокурор докладно заповнив декларацію