real-vin.com

В Україні завершено перший етап подання е-декларацій – НАЗК

  Під час заповнення документу багато чиновників жалілися на технічні вади системи

  У понеділок, 31 жовтня о 00:00 завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Про це повідомила прес-служба НАЗК на своїй сторінці у Facebook.

  "Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 30 жовтня о 24:00 завершується перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомлялося, робота системи е-декларування неодноразово викликала у чиновників певні труднощі. Зокрема, вони жалілися на незручний інтерфейс та технічні збої у роботі системи. Менш з тим, більшість високопосадовців закдекларувала своє майно у Єдиному державному реєстрі декларації.

  Нагадаємо, наприкінці жовтня у НАЗК знайшли винного у збоях системи е-декларування та пригрозили кримінальною відповідальністю.

  З деклараціями інших високопосадовців можна ознайомитися в окремому розділі на сайті 5.ua "Робота системи е-декларування".

  Попередній матеріал
  На президентських перегонах у Молдові проросійський кандидат зібрав майже 50% голосів
  Наступний матеріал
  Порошенко прокоментував свою е-декларацію: "Усе цінне майно було куплене до президентства"

  Нерухомість, елітні авто, тренажери та вила: що задекларував Олег Ляшко

  Порошенко подав декларацію: 27 млн доларів на банківських рахунках та понад 100 компаній у власності